• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Комунальне некомерційне підприємство “Лисецька центральна районна лікарня” відтепер має сучасний рентгенодіагностичний комплекс (ВІДЕО)

 DSC0140

12 жовтня 2018 року в комунальному некомерційному підприємстві “Лисецька центральна районна лікарня” урочисто відкрито новий рентген-кабінет. Сучасне медичне обладнання вартістю 1 мільйон 652 тисячі гривень, що дозволяє проводити обстеження всіх систем і органів людини, лікарня отримала за сприяння народного депутата України Михайла Довбенка та підтримки департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також завдяки спільній праці і злагодженій роботі Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації (200 000 грн – співфінансування на придбання рентген-апарата), Ямницької об’єднаної територіальної громади та Лисецької селищної ради.

На урочисту й довгоочікувану подію до Лисецької ЦРЛ завітав особисто Михайло Довбенко, прибули керівництво Івано-Франківської обласної державної адміністрації та департаменту охорони здоров’я, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Романи Крутий, зібралися керівники та працівники лікарні, духовенство.

Михайло Довбенко привітав усіх з цією довгоочікуваною подією, спільно з т.в.о. головного лікаря КНП “Лисецька ЦРЛ” перерізав символічну стрічку та зазначив, що у 2018 році  в державі було сформовано фонд соціально-економічного та фонд регіонального розвитку, які дозволяють втілювати на місцях такі проекти. За його словами, у державному бюджеті на 2019 рік більше трьох відсотків ВВП закладено на розвиток медичної галузі. Народний депутат наголосив на тому, що тільки злагоджені дії центральної  та місцевої влади дозволять досягти бажаних результатів. Керівники також зустрілися з колективом медичного закладу та обговорили основні положення і виклики медичної реформи.

 DSC0140

 DSC0151

 DSC0173

 DSC0179

Рентгенодіагностичний комплекс ІМАХ 160 розрахований на 2 робочі місця в комплекті з пристроєм цифрової рентгенографії. Ця сучасна діагностична апаратура дозволяє проводити обстеження всіх систем і органів людини.

 DSC0102

Комунальне некомерційне підприємство “Лисецька центральна районна лікарня” обслуговує населення в кількості 42 224 особи. До цього часу для проведення профілактичних оглядів пацієнтів і діагностики захворювань легеневої системи, опорно-рухового апарату, черевної порожнини (щорічно проводиться до 30 тисяч рентгенологічних обстежень) застосовувалось застаріле обладнання: рентгенологічний апарат РУМ-20 1983 року випуску, введений в експлуатацію у 1986 році. Тому потреба в оновленні діагностичної апаратури була актуальною вже довгі роки.

 DSC0166

Тарас Скоропад стверджує, що щороку, за результатами профілактичних оглядів і відповідних обстежень, виявляється до 25 випадків раку легень і близько 18 випадків захворювань  на туберкульоз. Завдяки новому рентгенологічному обладнанню можна буде виявляти відповідні патології на ранніх стадіях. Функціональні можливості високоякісної рентгенівської діагностичної системи дозволять прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностику, а отже, і визначати правильну тактику лікування. Променеве навантаження на пацієнта буде в 10 разів менше, а якість обстеження значно вища. Отримати результати пацієнти зможуть після завершення обстеження на компакт-диску .

У приміщенні, де встановлено новий аналоговий рентгено-діагностичний комплекс, проведено ремонт згідно з вимогами інспекції ядерного регулювання України та санітарними нормами, на який використано 124 тис. 500 грн., встановлено сучасну вентиляційну систему і елементи відеоспостереження за пацієнтами. Відтепер якість обстежень в рентген-кабінеті буде європейською.

Фото - редакція газети "Вперед"

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода