• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

1 вересня День знань святкувала Тисмениця (ВІДЕО)

011 вересня 2018 року розпочався новий навчальний етап для всіх учнів міста Тисмениця.

Перший осінній суботній день наповнив радістю й ейфорією всіх, хто і вперше, і черговий раз відкрив двері рідної школи до нового, незвіданого, цікавого – до навчання та нових знань, до захопливого досвіду пізнання навколишнього світу.

З цим чудовим вересневим святом учнів, учителів та батьків вітали голова районної ради Тетяна Градюк, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило, священики місцевих храмів Роман Микієвич і Микола Понайда.

04

02

Тетяна Градюк вітала школярів з початком нового року бажала високих результатів у навчанні та висловлювала сподівання, що зерна науки щедро вродять у їхніх юних душах врожаєм мудрості й пізнання, адже всесторонньо інтелектуально розвинута молодь – майбутнє нашої держави. Подякувала голова районної ради також і вчителям з їхню віддану працю, любов до дітей, жертовність і відповідальність у втіленні в життя високих ідей освіченої нації, незважаючи на важкий процес реформування освітньої сфери, і батькам за їхню неперервну підтримку і розуміння, співпрацю і допомогу.

01

06

07

Директор Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Марія Люта дякувала Тисменицькій районній раді та районній державній адміністрації за тісну співпрацю, допомогу у вирішенні багатьох нагальних проблем школи, адже на ремонт освітнього закладу, придбання необхідної техніки, інвентарю та побутового приладдя за останні два з половиною роки з районного бюджету виділено понад один мільйон гривень. Завдяки постійній злагодженій роботі керівництва школи та районної влади в цьому році вдалося на належному рівні започаткувати впровадження нового стандарту шкільної освіти – “Нова українська школа” (відтепер учні здобуватимуть середню освіту 12 років, а першачки навчатимуться за спрощеною програмою).

05

Особливим в цьому році було першовересневе свято для першокласників – вийшовши на подвір’я школи з повітряними кульками синього та жовтого кольорів, учні сформувалися в центрі площі таким чином, щоб зобразити карту України, а далі грали в інтерактивну гру – складали з конструкторів різні цікаві фігури. Вперше під час офіційної частини свята учні мали можливість погратися та продемонструвати результати своєї творчості.

03

Сподіваємося, що нові підходи до розвитку і навчання дітей в українській школі матимуть лише позитивні результати.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода