• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

5 – серпня День села Ямниця (ВІДЕО)

104 Jamnytsia 201805 серпня 2018 року село Ямниця Ямницької об’єднаної територіальної громади святкувало 574 річницю з часу заснування.

Феєричні святкування, якими був наповнений увесь недільний день, розпочалися з доброї християнської традиції – святої Літургії в місцевому храмі св. Миколая за участю відомого хору ім. Г.Верьовки та місцевих парохів.

На святкування завітали і поважні гості – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, депутати Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик і Роман Ткач, а також офіцйна делегація з міста-партнера Свьонтки (Республіка Польща).

DSC 3825

Господарі, учасники та гості свята оглядали конкурс дитячих малюнків на асфальті, з цікавістю спостерігали за спортивним змаганнями, організованими на честь відзначення чергової річниці села Ямниця. Молодь новоутвореної об’єднаної територіальної громади проводила спортивні турніри з таких видів спорту, як піднімання гирі, армреслінг, ходьба на ходулях, перетягування каната, жонглювання м’ячами, стрибки через скакалку.

7

003 Jamnytsia 2018

012 Jamnytsia 2018

Урочиста частина розпочалась з виступів та привітань із цим чудовим святом гостей, зокрема, голів районної ради Тетяни Градюк і районної державної адміністрації Івана Семанюка, які привітали мешканців села з цією важливою датою в історії рідного краю, побажали розквіту, миру й процвітання, добробуту та всіляких гараздів, висловлюючи, крім того, подяку почесному голові правління ПАТ “Івано-Франківськцемент” Миколі Круцю за вагомий влад в розбудову Ямниці, розвиток її інфраструктури, за відродження української промисловості, адже флагманом будівельної галузі у виробництві цементу є саме ПАТ “Івано-Франківськцемент”, що знаходиться в Ямниці. Голові новоутвореної Ямницької об’єднаної територіальної громади Романові Крутому керівники бажали світлих перспектив, натхнення до розбудови громади. Наголосивши, що Ямниця надзвичайно багата на таланти та відомі особистості, які стали визначними постатями історії Прикарпаття, Тетяна Градюк та Іван Семанюк вручили голові Ямницької об’єднаної територіальної громади книгу історії Ямницької об’єднаної територіальної громади, в яку мешканці громади разом зі своїм очільником золотим пером вписуватимуть нотатки про найвизначніші події цієї молодої, але вже досить перспективної об’єднаної громади.

097 Jamnytsia 2018

101 Jamnytsia 2018

102 Jamnytsia 2018

104 Jamnytsia 2018

083 Jamnytsia 2018

До святкових привітань також приєднався і Роман Крутий, який дякував усім спонсорам і меценатам за вагомий внесок в розбудову громади, зокрема, Миколі Круцю, завдяки якому вдалося реалізувати багато планів та вирішити нагальні питання соціально-економічного розвитку громади, народному депутату від Тисменицького району Михайлу Довбенку та депутатам Івано-Франківської обласної ради Роману Ткачу і Михайлу Королику за підтримку, сприяння і допомогу, вітав мешканців громади з цим знаковим святом, адже вперше Ямниця святкує день села у великій об’єднаній спільноті із чотирьох сіл.

Виконувачі обов’язків старост сіл Тязів (Василь Боднарчук), Сілець (Михайло Владика) та Павлівка (Іван Вацеба) з нагоди цього пам’ятного свята вітали мешканців села Ямниця, а голові об’єднаної громади презентували сувенірні та мистецькі подарунки.

Кожне село, що входить до об’єднаної територіальної громади, демонструвало фольклорні номери на святковому концерті, що наповнював урочисту атмосферу мистецьким творчим духом.

Гостей та господарів свята розважали місцеві художні колективи, доброго гумору додавав сміхованець Ігор Чепіль, творчими здобутками та відомими шлягерами тішили національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки, відомі співачки Оксана Романюк та Олеся Пасічняк. Зіркою вечора став популярний в Україні гурт “СКАЙ”, який молодь зустрічала з особливим запалом. Радісну, наповнену цікавими подіями та феєричними виступами атмосферу свята підсумувала вечірня молодіжна дискотека.

8

019 Jamnytsia 2018

DSC 4023

034 Jamnytsia 2018

DSC 4039

DSC 4050

Мешканці Ямницької об’єднаної територіальної громади висловлювали щиру вдячність організаційному комітету та особисто голові об’єднаної територіальної громади Роману Крутому за цікаве феєричне свято, організоване з особливою відповідальністю й натхненням, адже в День села в одному місці святкову атмосферуу для гостей та господарів свята створювали різні талановиті особистості й гурти, які відомі на всю Україну завдяки своїй неповторній творчості, яскравій самобутності і неповторному колориту.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“