• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

22 липня – День села Милування (ВІДЕО)

DSC 320222 липня 2018 року село Милування Тисменицького району святкувало подвійне свято – 581 річницю з часу заснування населеного пункту та відкриття новенького спортивного майданчика зі штучним покриттям для милуванської молоді.

На урочистості до села завітали й поважні гості – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, а також депутати Тисменицької районної ради Роман Крутий, Юрій Проценко, Іван Тимчук, Михайло Ферштей, Михайло Юркевич та голова Тисменицької районної федерації футболу Василь Кобльовський.

DSC 3115

Всіх учасників свята гостинно з хлібом і сіллю зустрічала в Милуванні сільський голова Марія Татарин, побажавши мешканцям села та гостям миру. щастя, добра, всіляких гараздів.

DSC 3125

Із цим чудовим пам’ятним святом жителів Милування вітали теж і голова районної ради Тетяна Градюк, депутат районної ради від цього села Роман Крутий, а також перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, бажаючи миру, соціального та економічного розвитку, процвітання та щасливого майбутнього для громади.

DSC 3134

DSC 3146

Урочисто стрічку до нового спортивного майданчика перетнули голова районної ради Тетяна Градюк, депутат районної ради Роман Крутий, сільський голова села Милування Марія Татарин та активні дітки.

IMG-570

Отець-парох Василь Соболь окропив новенький майданчик, а місцеві вуличні футбольні та волейбольні команди відразу ж провели спортивні турніри на ньому, змагаючись за першість у сільському чемпіонаті. Переможців голова районної ради Тетяна Градюк нагородила медалями та відзнаками за участь у змаганнях.

IMG-9be

DSC 3168

DSC 3180

DSC 3202

Свято вдалося на славу: попри спортивні змагання на майданчику жителі Милування активно святкували День села – захоплювались широкою концертною програмою, яку підготували місцеві аматорські колективи і виконавці, насолоджувались вишуканим співом Івана Поповича та Роксолани Калин, спостерігали за акцією миру – випусканням дітками та гостями свята в небо білих голубів. Не обійшлось і без частування стравами місцевої традиційної кухні – юшку і картоплю смакували всі охочі.

DSC 3417

DSC 3246

DSC 3576

DSC 3653

DSC 3726

До слова, Тисменицька районна рада не стоїть осторонь актуальних проблем села – за останні три роки за сприяння та підтримки депутатів Тисменицької районної ради та за ініціативи Романа Крутого, який, втім, є головним меценатом для громади, на різні потреби соціального, економічного, культурного розвитку села, на співфінансування проектів розвитку місцевого самоврядування з районного бюджету виділено понад два з половиною мільйони гривень, в тому числі й на співфінансування робіт щодо встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям, адже тісна співпраця влади і місцевих громад – це головна запорука розвитку і процвітання району.

Фото - редакція газети "Вперед"

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“