• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Четверте засідання організаційного комітету з питань проведення IX обласного фестивалю аматорського мистецтва “Покутські джерела” пройшло у малому залі засідань Тисменицької районної ради

IMG 853226 червня відбулося четверте засідання організаційного комітету з питань проведення обласного фестивалю аматорського мистецтва “Покутські джерела” за участю голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк.

IMG 8532

На засіданні були присутні: заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, керівник апарату РДА Ярослав Татарин, начальник відділу культури РДА Олександра Стефінко, заступник міського голови м.Тисмениця Сергій Ковальчук.

IMG 8535

Метою організаторів є проведення фестивалю на високому рівні. Тому, чи не аби яка увага приділяється всім питанням, які виникають в ході організації фестивалю. «В нас є чітке бачення важливості та унікальності заходу, тому ми всі повинні докласти максимум зусиль, щоб фестиваль був яскравим та проходив в атмосфері гостинності Тисмениччини» - зазначила голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк.

IMG 8529

Учасники організаційного комітету детально обговорили організаційні та фінансові питання, а також сценарій проведення свята. На гостей фестивалю чекає багато захопливих та цікавих моментів.

IMG 8531

Щороку свято мандрує від одного покутського району до іншого. Цьогоріч Тисмениччина отримала естафету фестивалю від Городенківщини. Обласний фестиваль “Покутські джерела” репрезентує етнографічну і культурно-мистецьку традицію та оригінальну автентику  кожного району, що входить до складу Покуття. Тисмениччина зустріне та проведе фестиваль 16 вересня 2018 року.

IMG 8537

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода