• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В Тисменицькій районній раді пройшли урочистості з нагоди 100 річчя державної служби України (ВІДЕО)

IMG 8509100 річчя Державної служби України відзначили урочистостями у великій залі засідань Тисменицької районної ради. З нагоди свята державних службовців привітала голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк спільно з головою Тисменицької районної державної адміністрації Іваном Семанюком.

IMG 8426

Голова районної ради подякувала державним службовцям за віддану щоденну працю, ентузіазм, євроінтеграційну роботу та всю ту енергію, яку вони віддають на славу Батьківщині. Тетяна Градюк побажала їм сили, наснаги, оптимізму та мирного неба над головою.

IMG 8453

В цей день слова вітань пролунали також для всіх тих державних службовців, хто віддано творив країну впродовж усіх часів. Згадали словами подяки також держслужбовців Тисменицького району, які колись трудились в стінах районної ради, а зараз вийшли на пенсію.

IMG 8438

IMG 8445

Ще в 1918 році Гетьман України Павло Скоропадський започаткував інститут державної служби, який і сьогодні почесно виконує свій обов’язок, не дивлячись на всі ті труднощі, з якими доводиться стикатись Україні.

IMG 8439

IMG 8509

Довідка: Інститут державної служби в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явився 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави. Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби. Чільне місце тут посідає Постанова Ради Міністрів Української Держави про урочисту обітницю урядників і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі від 30 травня 1918 року. (з матеріалів сайту Українського інституту національної пам’яті www.memory.gov.ua).

IMG 8501

IMG 8504

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода