• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Футбольним турніром вшановують пам'ять одного із представників «золотого» покоління прикарпатських спартаківців Івана Краснецького на Тисмениччині (ВІДЕО)

DSC 6198Футбольний турнір дитячих команд «Меморіал Івана Краснецького» проходить у селі Братківці Тисменицького району. Змагання триватимуть 14-15 червня. В них візьмуть участь вісім команд у двох вікових групах – 2004 та 2005 років народження з Івано-Франківська (СДЮШОР «Прикарпаття», ДЮФК «Ніка-05», ДЮСШ №3) та Тисменицького району («Надія Прикарпаття» Братківці, ДЮСШ Тисмениця).

Вітальні слова з нагоди відкриття турніру прозвучали від заступника голови Тисменицької районної ради Ігора Федоришина та заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Степана Мандибура, які відкривали змагання спільно з сільським головою с. Братківці Тарасом Федорівим та парохом отцем Романом.

Заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин у вітальній промові сказав, що приклад відомого «спартаківця» Івана Краснецького, який у 60-70 роках приніс гучну славу прикарпатському футболу, повинен надихати молодих та здібних спортсменів до перемог та бездоганної майстерності володіння м’ячем.

DSC 6162

DSC 6137

DSC 6009

DSC 6198

Організаторами змагань стали управління спорту Івано-Франківської ОДА, відділення НОК України в Івано-Франківській області, Тисменицька райдержадміністрація і районна рада, департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківська обласна федерація футболу, обласний благодійний фонд «Прикарпатський футбол», обласна організація ФСТ «Спартак», футбольний клуб «Колос» Братківці.

Фото - редакція газети "Вперед"

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода