• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

6 червня - День журналіста

DSC 54796 червня журналісти районної газети «Вперед» та КП «Телерадіоорганізація «Тисмениця» відзначали професійне свято.

З днем журналіста працівників засобів масової інформації Тисмениччини вітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк. До привітань приєдналися також голова Ямницької сільської ради об`єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко. Вони побували в редакції газети «Вперед» та на студії комунального підприємства «Телерадіоорганізація «Тисмениця».

DSC 5480

Тетяна Градюк зазначила, що кожен з журналістів своєю працею творить історію сьогодення, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. «Головне покликання журналіста - сказала голова районної ради - служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві, поповнюючи яскравими і незабутніми сторінками історію нашої держави».

IMG 8027

IMG 8039

З нагоди професійного свята керівники району побажали журналістам невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, чітких об’єктивів, вдалих сюжетів, щастя, удачі та успіхів, творчих здобутків. Також Тетяна Градюк побажала, щоб творча журналістська справа була належно оцінена широким колом поціновувачів, а джерело професійних знань ніколи не міліло.

Колективам редакції газети «Вперед» (головний редактор Заник Володимир Володимирович) та комунального підприємства «Телерадіоорганізація «Тисмениця» (директор Молощак Марія Іванівна) з нагоди свята були вручені вітальні адреси за підписами голови Тисменицької районної ради та голови Тисменицької районної адміністрації.

DSC 5490-1

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода