• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Офіційна делегація Тисмениччини відсвяткувала Дні Землі Стрілецької у ґміні Стшельце Опольське

001У 2002 році між Тисменицьким районом та ґміною Стшельце Опольське (Польща) підписано офіційну Партнерську угоду про дружбу та співпрацю, якою передбачено обмін досвідом та ідеями у галузях самоврядування, комунального господарства та охорони навколишнього середовища, соціальної опіки, розвитку промисловості, малого та середнього підприємництва, охорони здоров’я, культури, освіти, пожежної безпеки, спорту і відпочинку.

В рамках дії цієї угоди Тисменицький район та ґміна  вже вшістнадцяте спільно святкують національні свята.

Так і 01-04 червня 2018 року, на запрошення бургомістра міста Стшельце Опольське, офіційна делегація від Тисменицького району взяла участь у святкуванні Днів Землі Стрілецької.

Очолила делегацію голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк.

У складі делегації були: заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, заступник керівника виконавчого апарату Тисменицької районної ради Михайло Королик, радник голови Тисменицької районної ради Лідія Клевець, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий.

001

На святкування національного свята наших партнерів також були запрошені спортсмени Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи – Назар Данилюк, Сергій Максимів, Віталій Cавчук та Любомир Шешурак – учасники командного турніру з настільного тенісу.

03

Програма перебування делегації була винятково цікавою та насиченою, розрахованою на чотири дні, враховуючи зустріч та прощання з делегаціями.

02 червня після теплої, дружньої зустрічі делегацій із міст-партнерів розпочалися масштабні святкування – всі міста-партнери взяли участь у Ході Стрільця, презентувавши національні костюми та атрибутику своїх держав. У такий оригінальний спосіб вдалося за короткий термін популяризувати Україну та ознайомити всіх учасників фестивалю з Тисмениччиною.

IMG 7953

IMG 7934

Учнівська тенісна команда Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи посіла друге місце в командному настільному тенісному турнірі серед команд з міст Стшельце Опольське (Республіка Польща), Голіце (Чеська Республіка), Зост (Федеративна Республіка Німеччина), показавши гарну спортивну підготовку, волю до перемоги, чудову командну гру та подарувавши учасникам свята позитивні емоції і незабутні враження від поєдинку. Нагородою спортсменам стали Диплом, кубок та пам’ятні подарунки, зокрема, з символікою міста.

IMG 7783

IMG 7802

IMG 7856

В ході святкування Тетяна Градюк, Володимир Заник та голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий проводили тематичні зустрічі та переговори з офіційними делегаціями міст Голіце (Чеська Республіка) і Зост (Федеративна Республіка Німеччина) щодо подальшої міжнародної співпраці. Намічено плани спільної роботи у напрямку культурної співпраці з з цими містами та зміцнення міжнародних партнерських відносин.

Під час офіційної церемонії святкування керівники міст-партнерів обмінялися вітаннями.

IMG 7965

IMG 7982

Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк вітала керівництво ґміни з 16 річницею співпраці, з місцевим національним святом та бажала миру і процвітання Стрілецькій Землі, висловивши сподівання, що партнерські відносини між двома містами-партнерами і надалі будуть такими щирими, дружніми і теплими, основаними на взаєморозумінні і тісній співпраці.

IMG 8004

Обмінявшись символічними подарунками, всі учасники свята взяли участь у фестивалі, приуроченому Дням Землі Стрілецької, святкових та інтеграційних зустрічах у парку Міцкевича, відвідали вистави та святковий концерт, де зіркою феєричного шоу була Агнєшка Чалинська.

Родзинкою святкувань стало, зокрема, обговорення детального плану втілення проекту “ERASMUS+” (“What Europa we would like to live? (В якій Європі ми б хотіли жити?)”), який передбачатиме обмін досвідом у сфері освіти між дітьми Республіки Польща та України (програма поєднує сім діючих європейських програм у сфері освіти, науки та спорту, зокрема й Erasmus та Erasmus Mundus. У рамках Erasmus+ надаються стипендії. Програма надає фінансування для забезпечення більш активної мобільності, міжнародних партнерств та спільних науково-дослідних проектів, а також для розширення можливостей та розвитку кадрів у країнах-партнерах по всьому світу).

Головними організаторами і партнерами проекту “What Europa we would like to live? (В якій Європі ми б хотіли жити?)” стали: Тисмениця-Ямниця (Україна), Зост (Німеччина), Голіце (Чеська Республіка), Друскінінкай (Литва). Проект передбачає проведення літньої школи з 14 по 21 липня 2018 року в Боровіце (Польща) за участі бл. 70 (по 12 дітей віком 14-16 років+2 дорослих з 5 країн) осіб в Стшельце Опольське (Польща). Літня школа передбачатиме обмін культурою, спортивні заходи, екологічні досягнення та семніари на тематику сучасних проблем Європи.

Роман Крутий, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади, як і на посаді голови Тисменицької районної ради, продовжує активну роботу щодо міжнародної співпраці, залучення в громаду закордонних інвестицій, розширення кола спілкування та обміну досвідом мешканців громади з іноземними партнерами, зокрема, і з Польщі.

03 червня делегація побувала на мессі партнерів у костелі св. Лаврентія, де діти з усіх делегацій вітали учасників святкувань рідними мовами.

Господарі свята організували для офіційних делегацій екскурсію ґміною Стшельце Опольське, а також тисменичани побували у Кадлубі, відвідали пожежну частину, яка в минулому році зробила неоціненний подарунок ГУ МНС Тисменицького району – пожежну машину, оглянули музей сакрального мистецтва, а в Розмержі – Палату словенських традицій.

01

02

IMG 7959

Третій вечір Днів Землі Стрілецької завершився для всіх гостей та учасників фестин цікавою концертною програмою і чудовим святковим феєрверком.

04 червня перед завершенням офіційного візиту до ґміни Стшельце Опольське від імені Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації, а також новоутвореної Ямницької об’єднаної територіальної громади голова районної ради Тетяна Градюк висловила керівникам ґміни щиру вдячність за теплий, дружній прийом, підтримку та багаторічну співпрацю та висловила сподівання, що надалі наші партнерські відносини будуть ще тіснішими, запросивши Тадеуша Ґоца, Юзефа Кампу, Габріелю Пужік – давніх друзів Тисмениччини, а також керівників ґміни – на святкування 27 річниці незалежності України 24 серпня 2018 року.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода