• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Народний депутат України Михайло Довбенко відвідав село Братківці

DSC 0929

30 травня 2018 року село Братківці Тисменицького району з робочим візитом відвідав народний депутат України Михайло Довбенко. Зустріч мешканців села з народним обранцем відбулася в місцевому будинку культури.

Сільський голова с. Братківці Тарас Федорів зустрічав поважного гостя та запросив його до виступу.

DSC 0829

Михайло Довбенко одразу ж озвучив мету приїзду – відзначити за вагомі досягнення у галузі сільського господарства знаного і шанованого місцевого аграрія й депутата Тисменицької районної ради Василишина Василя Івановича, який очолює успішне фермерське господарство “Василишина Василя Івановича”. Вручаючи почесну грамоту Верховної Ради України та медаль Василю Василишину, Михайло Довбенко побажав і надалі успішно працювати на благо Тисменицького району, розвивати його сільськогосподарський потенціал, зберігаючи природні ресурси у дбайливому, синівському ставленні до землі.

DSC 0929

DSC 0884

DSC 0886

До привітання приєдналися й керівники району – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, побажавши Василю Василишину розвитку, процвітання, ще більших досягнень у підприємницькій діяльності та нових звершень.

DSC 0895

Василь Василишин дякував за приємний подарунок та теплу, дружню зустріч.

DSC 0894

Після привітань всі учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися з народним депутатом, поговорити про ключові питання розвитку села і шляхи вирішення головних проблем, що турбують громаду. Михайло Довбенко завжди відгукується на звернення громади та в міру можливості допомагає. Так, за його сприяння у 2017 році на відновлення будинку культури та фельдшерсько-акушерського пункту в селі Братківці було виділено 500 000 гривень. І цього разу парламентарій запевнив, що проблеми жителів Братківців не залишаться поза його увагою. Далі народний депутат спільно із керівництвом району та місцевим парохом о. Романом відвідали храм Преподобної Параскеви.

DSC 0940

DSC 0974

DSC 0986

DSC 1021

DSC 1027

DSC 1034

Довідково:

Василишин Василь Іванович – фермер, який займається вирощуванням зернових культур та екологічно чистої продукції овочевих культур (моркви, буряка, цибулі, часнику, огірків, картоплі), забезпечує нею освітні й лікувальні заклади району. Депутат Тисменицької районної ради ІV, VІ та VII скликань.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода