• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Ми – надія твоя, Україно! (ВІДЕО)

IMG 771130 травня 2018 року в Народному домі Тисмениці відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю “Ми – надія твоя, Україно!”.

Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур нагороджували різними відзнаками та преміями вчителів, творчих керівників і спортивних тренерів, вихованців, переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів та районної премії “Обдаровані діти Тисмениччини” за досягнення і високі результати у здобутті знань і перемог у 2017-2018 навчальних роках.

Тетяна Градюк привітала учнівську молодь із Днем захисту дітей і в цей особливий день – день зустрічі з обдарованою молоддю Тисменицького району – подякувала вчителям і наставникам за ентузіазм і терпіння у вихованні молодого покоління, дітям – за старанне навчання та невтомну працю над розвитком своїх талантів, батькам – за постійну допомогу і підтримку та наголосила, що саме в дітях – наше майбутнє, заради якого працюємо, будуємо, сіємо й збираємо, заради якого обороняємо рідну державу від окупанта і щиро надіємось, що почуємо, як саме в адресу наших дітей звучатиме гасло “Героям слава!”.

IMG 7416

Ігор Федоришин привітав обдаровану учнівську молодь, побажав нових успіхів, здобутків і перемог та наголосив, що, незважаючи різні життєві обставини і побутові проблеми, вчителі, педагоги роблять все можливе, щоб примножити юні таланти, адже Тисмеиччина – це край талановитих людей.

IMG 7623

Степан Мандибур привітав учнів, педагогів, батьків із цьогорічними здобутками та побажав, щоб вони стали стартом для майбутніх успіхів – вищих нагород, отриманих звань, наукових ступенів, спортивних перемог.

Вже сім років поспіль відповідно до рішення Тисменицької районної ради присуджується премія “Обдаровані діти Тисмениччини”, яка є найвищою в районі відзнакою для підтримки обдарованих дітей, що проживають та навчаються на території району. Премія вручається, як правило, до Міжнародного дня захисту дітей і присуджується у трьох номінаціях за результатами конкурсу: “Учень року”, “Спортсмен року”, “Творча особистість року”. Переможцям у кожній номінації присвоюється звання Лауреата премії Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” з виплатою грошової винагороди в сумі десять тисяч гривень та вручається диплом і нагрудний знак Лауреата премії. Наставникам переможців за належну підготовку виплачується грошова винагорода в сумі п’ять тисяч гривень.

IMG 7441

В номінації “Учень року” переможцем в цьому році стала Анастасія Сливінська, учениця 10 класу Підпечерівської загальноосвітньої школи I – III ступенів, переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії, а грошову винагороду одержала вчитель Волосянська Любов Миколаївна.

IMG 7443

В номінації “Спортсмен року” нагороду отримала Наталія Українець, вихованка Тисменицької ДЮСШ, срібний призер міжнародного турніру з боксу серед дівчат, двічі бронзовий призер чемпіонатів України та Кубка України з боксу серед дівчат, а також її  наставник Василь Гах. 

IMG 7740

Лауреатом премії у номінації “Творча особистість року” стала Вікторія Ганущак, вихованка Єзупільської дитячої музичної школи, за зайняте ІІІ місце у міжнародному конкурсі юних бандуристів “Волинський кобзарик”, гран-прі у І відкритому конкурсі мистецтва гри на народних інструментах “Весняні орнаменти 2018”, гран-прі у ІІІ Всеукраїнському конкурсі юних музикантів “Франкове Підгір’я”, а також її наставник Федорняк Наталія Богданівна, викладач Єзупільської дитячої музичної школи.

IMG 7466

IMG 7472

IMG 7475

IMG 7435

IMG 7498

IMG 7497

Грамотами та грошовими преміями нагороджено також дітей і педагогічних працівників, які підготували учнів-переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ і ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного конкурсу з українознавства, обласного конкурсу з образотворчого мистецтва та обласної учнівської олімпіади “Як ти знаєш Біблію?”, вихованців і керівників гуртків Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Тисменицької районної дитячо-юнацької спортивної школи, районних дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв.

IMG 7514

IMG 7520

IMG 7573

IMG 7596

IMG 7599

IMG 7679

IMG 7684

IMG 7696

Музичними номерами присутніх вітали Олег Антошків, Василь Дубіцький. Діана Шатарська.

IMG 7675

Тисменицька районна рада завжди підтримуватиме та всіляко сприятиме розвитку наукового, творчого й інтелектуального потенціалу в Тисменицькому районі, адже в юному поколінні – наше майбутнє, ті, хто стане міцною опорою розвинутої європейської держави – України. Так, з часу заснування премії “Обдаровані діти Тисмениччини” грошова винагорода збільшилась до десяти тисяч гривень та до п’яти тисяч гривень – наставникам за ініціативою депутатів районної ради. До слова, керівництво району завжди дбає про належний рівень навчання і розвитку дітей, створюючи всі можливі умови та необхідне матеріально-технічне забезпечення освітніх закладів району.

IMG 7711

IMG 7735

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода