• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В БЕРЕЗІВЦІ ВІДКРИТО КУЛЬТУРНО-СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР (ВІДЕО)

1

27 травня 2018 року мешканці села Березівка Тисменицького району святкували по-особливому: на велике релігійне свято – Зіслання Святого Духа - урочисто відзначили 585 річницю з часу першої писемної згадки про Березівку, відкрили та освятили нові приміщення культурно-соціального центру села.

На святкування та урочисте відкриття довгоочікуваного культурно-соціального центру завітали поважні гості – народний депутат України Михайло Довбенко, помічник народного депутата ВРУ Наталія Романенко, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур та депутат районної ради Василь Римик.

1

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала громаду Березівки з цим чудовим потрійним для жителів села святом, побажала миру й процвітання, добробуту і невпинного розвитку, запевнивши, що керівництво району не стоятиме осторонь тих проблем, питань і турбот, що є актуальними для громади району.

3

В новому приміщенні розмістяться усі необхідні для місцевих жителів різного віку соціальні установи: бібліотека, ФАП, поштове відділення, адміністративні приміщення сільської влади, центр дозвілля і сільський музей.

Всі ці установи будуть на другому поверсі будинку культури (масштабне будівництво будинку культури розпочалося ще у 1984 році. У 2012 році урочисто відкрили перший поверх будівлі, призначений для цієї культурної установи, а будівельно-ремонтні роботи другого поверху тривали досі).

Після церемонії перерізання стрічки місцевий священик о. Богдан Рудницький освятив нові приміщення.

2

Народний депутат України Михайло Довбенко приїхав у Березівку з цікавим подарунком: передав сільській бібліотеці 13-томник творів Левка Лук’яненка. Говорив Михайло Довбенко і про необхідність державної підтримки ключових об’єктів соціально-економічного розвитку села, тому всіляко сприятиме виділенню із державного бюджету 800 тисяч гривень для завершення системи опалення культурно-соціального центру та 300 тисяч гривень на встановлення світлофора біля Березівської школи.

Сільський голова с. Березівка Олександр Вара презентував гостям ще один масштабний об’єкт, який незабаром урочисто відкриватимуть у Березівці, – сільський спортзал, який має стати найбільшим у районі. Тут будуть проводитися тренування і змагання із волейболу, баскетболу та футзалу. Будівництво спортзалу розпочато три роки тому. Наразі внутрішні роботи завершено, залишилися зовнішні – оздоблювальні, а також благоустрій території. Тільки на покриття в цьому році із районного бюджету виділено 200 тисяч гривень, ще 150 тисяч гривень профінансовано із сільського кошторису. Загалом на будівництво спортзалу, за словами Олександра Вари, витрачено понад мільйон гривень. 

Програма свята продовжилася для дітей різноманітними атракціонами, а для дорослих – концертом. Пісні, танці, жарти та гумористичні сценки – гарний настрій усім присутнім дарували сільські аматори сцени та гості з Брошнів-Осади Долинського району. Закінчилися фестини молодіжною дискотекою, яка тривала майже до ранку.

4

5

6

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода