• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

27 травня – День села Стриганці Тисменицького району

DSC 4884В неділю, 27 травня 2018 року, мешканці села Стриганці святкували потрійне свято: Зіслання Святого Духа, храмове свято, а також відзначали 394 річницю з часу першої згадки про село.

На святкування завітали керуючий справами Тисменицької районної ради Оксана Проценко, керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, сільські голови сіл Довге (Роман Червак) та Побережжя (Леся Іванків).

DSC 4879

DSC 4881

Вітали гостей свята місцевий парох Богдан Веприк, який відслужив святкову літургію в місцевому храмі з нагоди храмового свята, а також сільський голова села Стриганці Андрій Максимів.

DSC 4933

DSC 4896

Виступали також Оксана Проценко та Ярослав Татарин, побажавши всім учасникам і гостям свята щонайкращих благ, достатку, миру, добра, процвітання, розвитку села.

DSC 4913

Святкова атмосфера була наповнена виступами місцевих аматорських колективів із різних населених пунктів Тисменицького району, Василя Дубіцького й Роксолани Калин та супроводжувалась вітаннями запрошених на свято сільських голів і інших гостей. Цікава мистецька танцювальна концертна програма юних талантів подарувала усім гостям незабутню захопливу атмосферу. Радісним і феєричним День села був і для дітей, яких серед місцевої глядацької аудиторії було найбільше.

DSC 4961

DSC 5017

DSC 4893

DSC 5027

DSC 5067

DSC 5121

DSC 5126

Варто зауважити, що за останніх три роки на потреби соціально-економічного розвитку села Стриганці районною владою виділено з районного бюджету понад 1 660 000 грн (ремонт фасаду будинку культури, встановлення вуличного освітлення, ремонт першого поверху будинку лікарської амбулаторії, заміна вікон на енергозберігаючі в НВК, ремонт систем водопостачання та водовідведення тощо). Практика співпраці районної ради і районної державної адміністрації з місцевими громадами продовжуватиметься і надалі, адже це головний рушій розвитку району.

© Фото - редакція газети "Вперед"

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода