• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

23 травня – День Героїв (ВІДЕО)

IMG 7356

23 травня 2018 року голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, представники районних громадських організацій “Братство вояків ОУН-УПА”, “Спілки учасників АТО Тисменицького району”, “Українська спілка ветеранів Афганістану”, працівники районної та міської влади, закладів культури, громадськості взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Героїв, що відбулися в Народному домі міста Тисмениця.

Пам’ять борців за волю України різних епох вшанували хвилиною мовчання, а до пам’ятника та арки Героям Небесної Сотні поклали кошик з квітами.

IMG 7259

IMG 7272

Ігор Федоришин та Іван Семанюк висловлювали щиру вдячність воїнам УПА та війни з російським загарбником на сході України за відвагу, патріотизм, самопожертву, щиру любов до рідної землі, захист Батьківщини, за яку ризикували життям, та побажали міцного здоров’я, мужності, миру й процвітання для України.

IMG 7292

З нагоди Дня Героїв керівники вручили відзнаки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради, грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради за мужність, героїзм у захисті незалежності України учасникам АТО – жителям населених пунктів Тисменицького району. Спільні подяки від голови РДА та голови районної ради отримали й поважні воїни УПА – голова (Петро Галига) та члени районної організації “Братство вояків ОУН-УПА”.

IMG 7318

Бойових побратимів зі святом вітали й керівники Спілки учасників АТО Тисменицького району Іван Стефанів та Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, які дякували воїнам за відданість і ревність у боротьбі за волю України і наголошували на необхідності достойного вшанування всіх, хто не шкодував сил для збереження цілісності нашої держави та її розквіту.

IMG 7329

IMG 7337

IMG 7350

Програма свята продовжилася патріотичними піснями, інструментальними композиціями у виконанні творчої молоді Тисменицького району.

IMG 7343

IMG 7269

IMG 7356

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода