• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Всесвітній день вишиванки урочисто відзначила Тисмениччина (ВІДЕО)

IMG 7202У четвер, 17 травня 2018 року, в одне з найвеличніших релігійних свят – Вознесіння Господнє, керівники району, посадові особи виконавчого апарату Тисменицької районної ради, службовці Тисменицької районної державної адміністрації, працівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, підтримуючи Всеукраїнську акцію “День вишиванки”, одягли український національний самобутній одяг – вишиванки – і дружно зібралися на площі біля пам’ятника Борцям за волю України та Героям Небесної Сотні в місті Тисмениця, щоб взяти участь у святковому флешмобі з нагоди збереження споконвічної української традиції носіння етнічного одягу, відтворення національної самобутності й передання найкращих атрибутів українського етносу наступним поколінням.

Всі, хто взяв участь у святковому флешмобі, демонстрували найколоритніше вишите вбрання – сорочки, плаття, спідниці, щоб показати всю красу, неповторність і майстерність української вишивки.

Спільну фотографію на фоні пам’ятника та адміністративного будинку ради на пам’ять про це чудове свято зробили всі учасники флешмобу.

DSC 0110

IMG 7202

IMG 7216

IMG 7222

IMG 7224

IMG 7229

IMG 7230

Тисменицька центральна районна бібліотека організувала проведення акції з нагоди Дня вишиванки: “Хто прийде у вишиванці, почастуємо кавою у шклянці”. 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Довідково:

Всесвітній день вишиванки —міжнародне свято, засноване заради збереження споконвічних народних традицій української культури та етносу. Свято відбувається щороку в третій четвер травня та є самодостатнім.

У цей день всі бажаючі долучаються до цього неповторного святкування, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка, або й просто для прогулянки.

Ідею акції “Всесвітній день вишиванки” ще у 2006 році придумала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк, а поштовхом до її реалізації стала вишита сорочка Ігоря Житарюка, яку він часто носив на заняття до університету. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом вдягти вишиванки, що вони й зробили. Згодом свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода