• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

У Старих Кривотулах відбувся щорічний турнір пам’яті воїна-афганця Петра Майстра

DSC 430909 травня 2018 року в Старих Кривотулах свято було подвійним. Окрім річниці Перемоги над нацизмом громада села традиційно відзначала вже 37 річницю з часу заснування футбольного турніру пам’яті воїна-афганця Петра Майстра, уродженця і жителя цього села. 

Організаторами турніру були виконавчий комітет сільської ради села Старі Кривотули та сільський голова Володимир Назарук, районна організація Української спілки ветеранів Афганістану (голова – Дмитро Сатур), а також Тисменицька РР ФСТ “Колос” (голова – Степан Долик) і депутат районної ради Володимир Цапай, уродженець Старих Кривотул.

DSC 4192

На це спортивне пам’ятне дійство завітала і голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, яка разом і з сільськими головами Слобідки (Андрій Мельник), Старих (Володимир Назарук) і Нових (Михайло Мантуляк) Кривотул та Дмитром Сатуром. А також від імені голови районної державної адміністрації Івана Семанюка вітала учасників спортивних змагань, бажала жаги до перемоги, нових спортивних звершень і незабутньої пам’яті про подвиги Героїв України – тих, хто ціною власного життя платив за відданість громадянському обов’язку.

DSC 4208

DSC 4221

Тисменицька районна рада та районна державна адміністрація постійно сприяють розвитку спорту в Тисменицькому районі, розвиваючи й фінансуючи різні види спорту, даючи шанс молоді втілити свої мрії у здобутті нових спортивних вершин та піклуючись про здоров’я молодого покоління громади Тисмениччини, адже в здоровому тілі – здоровий дух, а це є запорукою здорової нації і держави.

DSC 4243

DSC 4304

За переможні Кубки у футболі та волейболі змагалися команди з Отинії Коломийського району, Старих і Нових Кривотул, Слобідки, а також місцева молодіжна команда. У турнірі з шахів змагалися всі охочі до цього виду спортивно-інтелектуальної гри.

DSC 4343

DSC 4180

DSC 4170

Після церемонії відкриття турніру голова районної ради Тетяна Градюк, сільські голови сіл-учасників турніру, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, капітани команд побували на могилі Петра Майстра, поклали квіти та вшанували пам’ять Героя.

DSC 4323

DSC 4324

В результаті запальних змагань перше місце як у футболі, так і у волейболі здобула команда ветеранів із села Старі Кривотули.

DSC 4290

DSC 4298

DSC 4404

Після завершення змагань відбулася церемонія нагородження: переможці у футболі та волейболі за зайняті перші місця отримали Кубки. Команди-учасники змагань були нагороджені грамотами, а гравці одержали медалі. За зайняте перше місце в чемпіонаті Тисменицького району з волейболу сезону 2017-2018 команда “Колос” зі Старих Кривотул одержала Диплом від Тисменицького РР ФСТ “Колос”.

DSC 4314

DSC 4279

DSC 4281

Не залишились поза увагою й волонтери, які постійно допомагають бійцям зони АТО: Володимирові Назаруку, Михайлові Мантуляку, а також Надії Бубнів (місцевий підприємець – власниця пекарні) вручили подяки командування та особового складу 109 окремого гірсько-штурмового батальйону за активну участь та вагомий внесок у розвиток волонтерського руху і підтримку боєздатності воїнів української армії, проявлені під час бойових дій в АТО і захисту територіальної цілісності України.

DSC 4311

Приємна, дружня атмосфера об’єднала мешканців кількох сіл навколо спільної мети – збереження та увіковічення пам’яті про вірних синів нашої держави, які полягли в боях на територіях інших держав, ставши невинними жертвами чужих конфліктів.

DSC 4309

Довідково:

Турнір пам’яті Петра Майстра започаткований в 1986 році і проводиться щорічно. Це один із перших турнірів не тільки в області, а й в Україні. Спочатку він був вуличним, згодом став районним, а далі набув міжрайонного масштабу.

Петро Майстер, уродженець с. Старі Кривотули, загинув на війні в Афганістані у 19-річному віці. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода