• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

14 квітня відбувся перший відкритий турнір з дзюдо серед молоді в Тисменицькому районі (ВІДЕО)

DSC 1703У суботу, 14 квітня 2018 року, в Тисмениці вперше проходив відкритий турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат на призи ветеранів боротьби, організований Тисменицькою дитячо-юнацькою спортивною школою за сприяння Тисменицької районної ради та Тисменицької районної державної адміністрації.

 

Останні два роки розвитку спорту в Тисменицькому районі приділяється особлива увага: Тисменицька районна рада постійно сприяє розвитку спортивних секцій, активно залучає молодь району до ведення здорового способу життя, організовує турніри, ігри, козацькі забави. Постійна фінансова підтримка спортивних заходів районною владою дає позитивні результати, які відображаються на стимулюванні молоді до здобуття високих результатів у розвитку спорту і фізичної культури. Не стала винятком і боротьба дзюдо, якою в районі захопилась молодь не тільки Тисмениці, а й Старих Кривотул, Милування, Вільшаниці, населених пунктів Ямницької ОТГ.

DSC 1711

DSC 1679

DSC 1680

Перший відкритий турнір Тисменицької ДЮСШ з дзюдо організатори присвятили саме ветеранам, адже колись основу збірних команд області з самбо та дзюдо складали вихованці Тисменицького району – майстри спорту: Василь Дзудзило, Ігор Матійчук, Михайло Рапій, Михайло Смолій, Людвиг Саварін, Володимир Назарук, Анатолій Лущак, Брати Василь та Олександр Фелики, Богдан Зінько. Видатні спортсмени й досі не забувають своє активне спортивне минуле і всі – хто матеріально, хто тренерським досвідом, підтримують високе реноме Тисменицької школи дзюдо та самбо.

DSC 1807

У відкритому турнірі Тисменицької ДЮСШ з дзюдо взяли участь більше 80 юних спортсменів не тільки з Тисменицького району, але й з Івано-Франківська, Калуша, Надвірної.

DSC 1692

DSC 1701

Тисменицький район представляли ДЮСШ та її філіали з Милування, Вільшаниці, Старих Кривотул і Ямницької об’єднаної територіальної громади.

DSC 1698

 Урочисте відкриття турніру відбулося за участю голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, першого заступника голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимира Заника, начальника відділу у справах молоді та спорту РДА, майстра спорту та головного судді турніру Василя Дзудзила, голови РО УСВА Дмитра Сатура, директора Тисменицької ДЮСШ Ігоря Іванишина. Почесними гостями турніру стали запрошені чемпіони та призери України, майстри спорту, вихованці з Тисменицького району – Михайло Рапій, Володимир Назарук, Анатолій Лущак, Михайло Смолій, Людвіг Саварин, Любомир Галіпчак.

DSC 1723

DSC 1738

DSC 1748

Поєдинки відбувалися на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. Вихованці різних вікових груп демонстрували на татамі свої навики та майстерність у боротьбі дзюдо.

DSC 1813

DSC 1829

DSC 1859

Перемогу здобули юні дзюдоїсти з Тисменицького району, які завоювали 5 золотих, 5 срібних і 9 бронзових нагород.

DSC 2075

Друге місце посіла Надвірнянська школа дзюдо: її вихованці вибороли 4 золоті, 4 срібні та 6 бронзових медалей.

DSC 2090

Третє місце одержали калушани: 3 золоті, 4 срібні та 6 бронзових нагород.

DSC 1992

Всі переможці та призери нагородженні пам’ятними медалями, грамотами та сувенірами. З подарунками повернулися з турніру команди із м. Тисмениця та с. Старі Кривотули, які отримали від Володимира Цапая (депутата районної ради) та Сергія Круліковського (депутата Тисменицької міської ради) кімоно для дзюдо.

DSC 1756

DSC 1779

 © Фото - редакція газети "Вперед"

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода