• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Христос воскрес! Радійте, люди! (ВІДЕО)

DSC 1177У неділю, 15 квітня 2018 року, у селі Старі Кривотули Тисменицького району відбулися районні великодні забави “Христос воскрес! Радійте, люди!”, організовані відділом культури районної державної адміністрації.

Святкові забави заради відродження та збереження споконвічних традицій, утвердження та передання наступним поколінням українських звичаїв і культурної самобутності згуртували понад три сотні учасників місцевого фольклору з десяти населених пунктів Тисменицького району.

Завітали до Старих Кривотул і керівники району – голова районної ради Тетяна Градюк та перший заступник голови районної державної адміністрації, уродженець цього світлого мальовничого куточка Володимир Заник, які щиро вітали учасників та гостей святкових забав з Воскресінням Христовим, бажали миру, затишку, всіляких гараздів та злагодженої плідної праці на благо розвитку українського народного мистецтва.

DSC 1168

DSC 1187

Гостинно приймав усіх сільський голова с. Старі Кривотули Володимир Назарук. Великодні побажання звучали й від депутата районної ради Володимира Цапая та директора Старокривотульської школи Ганни Богак.

DSC 1190

Отець-настоятель храму Святого Архистратига Михаїла Михайло Мельник благословив святковий захід та усіх, хто завітав на весняні фестини.

DSC 1171

 Як і годиться, великодні піснеспіви лунали на церковному подвір’ї. Співали веснянки, танцювали, забавлялися і діти, і дорослі.

DSC 1295

DSC 1244

Кожне село представляло свої звичаї та демонструвало фольклорні барви. Творчі колективи із селища Єзупіль, сіл Старі та Нові Кривотули, Красилівка, Підлісся, Черніїв, Березівка, Чорнолізці, Братківці, Узин та Сілець Ямницької ОТГ подарували гостям свята чудовий концерт – гаївки, веснянки, молодіжні танці, теплу атмосферу та гарний настрій, що об’єднали всіх присутніх на церковному подвір’ї.

DSC 1427

DSC 1452

DSC 1460

Великодні забави в цьому році тільки розпочались в Старих Кривотулах, та організатори запевняють, що це весняне мистецьке дійство для Тисмениччини стане традиційним і мандруючим по всіх куточках нашого краю.

DSC 1512

DSC 1522

DSC 1550

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“