• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

26 березня – День Національної гвардії України

DSC 0277

23 березня 2018 року військовослужбовці частини 3072 Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ, яка дислокується на території Старолисецької сільської ради, вчетверте з часу заснування святкували своє професійне свято – День Національної гвардії України.

З цієї нагоди на урочисті заходи до військових завітали заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур.

Заступники голів району привітали керівний склад, офіцерів, військовослужбовців, контрактників та солдатів в/ч 3072 з прийдешнім професійним святом та нагородили дев’ятьох військовослужбовців спільними грамотами голів району за значний особистий внесок у виконання завдань щодо захисту територіальної цілісності України, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків і з нагоди професійного свята.

DSC 0227

DSC 0214

DSC 0149

DSC 0248

DSC 0254

Окрім грамот Ігор Федоришин та Степан Мандибур від імені Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації вручили командирові підшефної частини, підполковникові Андрію Махобею сертифікат на шість тисяч гривень на придбання цифрового фотоапарата для потреб частини.

DSC 0277

DSC 0296

З нагоди професійного свята гвардійців вітав і сільський голова села Старий Лисець Анатолій Лущак, який вручив командувачу частини комплект спортивних м’ячів для підвищення спортивної підготовки, а також подарував історичне видання про село – книгу “Моє село – Старий Лисець”.

DSC 0314

Також особовий склад в/ч 3072 вітали представник Західного ОТО полковник Дмитро Волосянко та начальник відділу територіальної оборони обласного військового комісаріату підполковник Роман Боднар. 

DSC 0168

DSC 0290

Урочисті збори завершилися спільним виконанням Державного Гімну України

DSC 0136

© Фото - редакція газети "Вперед"