• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

18 лютого в селищі Єзупіль відкрито барельєф та пам’ятну дошку Герою України В’ячеславу Чорноволу

20180218 165728

18 лютого 2018 року в селищі Єзупіль Тисменицького району перед місцевим Народним домом відкрито барельєф і пам’ятну дошку Герою України, лідеру Народного Руху України В’ячеславові Чорноволу.

Урорчисто відкрила святкове віче селищний голова Ганна Кушнір.

На святковий захід завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, народний депутат України, голова партії “Народний Рух України” Віктор Кривенко, голова Івано-Франківської крайової організації НРУ Ігор Шумега, депутат Івано-Франківської обласної ради Тарас Виноградник, депутат Тисменицької районної ради Ярослав Єфімчук.

20180218 165728

20180218 151908

20180218 151508

20180218 164435

20180218 152439

…Він вірив в силу духу українського народу. Він боровся, опирався комуністичній системі, що нищила українську націю, виступав проти її зросійщення й дискримінації всупереч репресіям, засланням, загрозі власному життю. Несучи кріз все своє життя високі ідеали самостійної, розвинутої, могутньої української держави, він трагічно загинув 25 березня 1999 року. Звання Героя України за неоціненний вклад в становлення і розбудову новітньої Української держави, розвиток її національної самобутності, збереження її історичної спадщини і відновлення культурних цінностей він одержав посмертно. Герой, якого ставитимуть в приклад ще багато майбутніх поколінь, пишаючись його незламним духом, жагою до життя, вічною спрагою справедливості…

Про роль, значення, неоціненний вклад В’ячеслава Чорновола в становлення України, відродження її незалежності і національної свідомості, про заснування ним першої української політичної партії, що стала рушієм повалення комуністичного ладу в Україні, говорила у своїй промові голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, дякуючи від імені керівництва Тисменицького району громаді Єзуполя за таку добру ініціативу – встановлення барельєфу і пам’ятної дошки заради передання історичної спадщини наступним поколінням.

20180218 162450

Святкове віче супроводжувалось виступами й промовами багатьох членів РУХУ – першої в Україні політичної партії, “колиски партій” нашої держави.

Депутат Тисменицької районної ради Ярослав Єфімчук висловив подяку керівництву Тисменицького району – Тетяні Градюк та Івану Семанюку, а також колишньому голові Тисменицької районної ради (нинішньому голові Ямницької об’єднаної територіальної громади) Роману Крутому за сприяння у встановленні барельєфу і меморіальної дошки Герою України, та найбільшою заслугою у цій події була злагоджена праця всієї громади селища Єзупіль.

Багатьох членів НРУ з Тисменицького району в рамках святкової події нагороджено відзнаками за вагомий внесок у відродження і розбудову України, примноження її історико-культурної спадщини.

20180218 1659410

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода