• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

18 лютого в Тисменицькому районі відзначили 29 річницю виведення радянських військ з Афганістану

DSC 0555Щороку 15 лютого відзначається річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Так і в цьому році, вже двадцять дев’ятий раз поспіль, День вшануваня учасників бойових дій на території інших держав та чергову річницю виведення колишніх радянських військ з Афганістану відзначили воїни-афганці та громадськість району.

 

У пам’ятних заходах, які розпочалися у неділю, 18 лютого 2018 року, з Богослужіння в храмі святого Миколая в м. Тисмениця і продовжились покладанням символічних свіч пам’яті до пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні, взяли участь голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату Тисмеинцької районної державної адміністрації Ярослав Татарин, голова Тисменицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур та воїни-афганці Тисменицького району, голова районного Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, громадськість району і мешканці міста.

DSC 0539

 

001

 

DSC 0555

 

Голова районної ради Тетяна Градюк висловила щиру вдячність воїнам Афганістану за мужність і героїзм, бойову звитягу і військовий подвиг, за неоціненний внесок в розвиток рідної держави і захист її кордонів та засвідчила повагу й визнання тим воїнам, які волею долі і сьогодні, у 21 столітті, змушені обороняти територіальну цілісність України на її східних межах, стримсуючи ворожу агресію з боку сусіда-загарбника. Багато афганців, які, на щастя, повернулись живими з чужої війни, сьогодні стали волонтерами і допомагають українцям захищати рідну Батьківщину від ворогів, адже крізь багато поколінь – від воїнів УПА і до воїнів АТО – бойовий дух, відвага і самопожертва завжди були рушієм української нації в боротьбі за її самостійнійсть і суверенність.

DSC 0577

З подячними і патріотичними промовами до учасників пам’ятного заходу звертались також і голова Тисменицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, волонтер Юрій Всеволод, а також міський голова міста Тисмениця Степан Сворак.

DSC 0600

 

DSC 0608

 

DSC 0619

Шістьох учасників бойових дій (разом з тим і членів Тисменицької РО УСВА) нагороджено спільними грамотами голів районної ради і районної державної адміністрації за бойову звитягу та активну участь в громадському житті району.

DSC 0588

На жаль, з Тисменицького району не повернулися додому живими із Афганської війни четверо військових: Ігор Сущинський із селища Єзупіль, Василь Костюк із селища Лисець, Петро Майстер із села Старі Кривотули та Володимир Себедин із села Підлісся. Щороку родини загиблих отримують грошову підтримку від керівництва району. Не став винятком і цей рік – з цією метою родини загиблих відвідали представники районної державної адміністрації та голова Тисменицької районної організації УСВА Дмитро Сатур.

DSC 0624

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода