• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

9 лютого Тисменицький район відвідала Івано-Франківська обласна спілка журналістів (НСЖУ)

IMG 5409

09 лютого 2018 року в Тисменицькій районній раді відбувся пленум Івано-Франківської обласної спілки журналістів (НСЖУ).

Три десятки учасників пленуму в Народному домі м. Тисмениця зустріли голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, а також керівники районних засобів масової інформації – КП “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ”” Марія Молощак та головний редактор районної газети “Вперед” Володимир Заник (член НСЖУ).

Іван Семанюк привітав журналістів (де-факто – четверту гілку влади в державі) на теренах Тисменицького району та побажав плідної праці і доброго перебування в районі під час пленуму.

IMG 5387

Тетяна Градюк наголосила, що Тисменицький район – це єдиний район в Івано-Франківській області, який розташований навколо обласного центру, тому й має особливе значення для розвитку інфраструктури Івано-Франківської області. Привітала гостей та підкреслила, що їй особливо приємно, що журналісти області завжди тримають руку на пульсі часу і ретельно стежать за розвитком Тисменицького району, від себе особисто та від мешканців району подякувала за візит та побажала гарного й цікавого дня, а загалом – щоб усі сенсації були тільки добрими, новини – позитивними, а гонорари за нелегку працю – високими.

IMG 5409

IMG 5376

IMG 5378

 З матеріалами фотовиставки про співпрацю Тисменицького району з закордонними партнерами – ґміною Стшельце Опольскє (Польща), округом Бандера штату Техас (США) та містом Зост (Німеччина), організованої з нагоди відвідин НСЖУ Тисменицького району, взаємними візитами заради зміцнення партнерських відносин та обміну досвідом в царині освіти, спорту, туризму, культури, історії, економічного розвитку присутніх ознайомив заступник голови районної ради Ігор Федоришин.  

IMG 5385

IMG 5358

Журналісти також переглянули відеопрезентацію про Тисменицький район та основні об’єкти його соціально-економічного розвитку.

IMG 5424

IMG 5410

IMG 5429

Голова Івано-Франківської НСЖУ Лілія Боднарчук дякувала керівництву району за теплий і дружній прийом делегації журналістів в Тисменицькому районі та наголосила, що Тетяна Градюк, голова районної ради та Іван Семанюк, голова районної державної адміністрації  були єдиними керівники в області, хто справді переймався питаннями організації перебування журналістів та проведення пленуму у районі.

В малій залі засідань Тисменицької районної ради учасники Івано-Франківської НСЖУ провели пленум спілки.

Незважаючи на справжню зимову погоду – заметіль лютневого дня – представники спілки здійснили екскурсійну поїздку Тисменицьким районом – відвідали, зокрема, першу в районі об’єднану територіальну громаду – Ямницьку (голова – Роман Крутий), а також ПАТ “Івано-Франківськцемент”, ознайомившись з особливостями їх діяльності. 

02

04

Тисменицька районна рада висловлює щиру подяку голові Ямницької ОТГ Роману Крутому та голові правління ПАТ “Івано-Франківськцемент” Миколі Круцю за теплий прийом і пізнавальну екскурсію учасників пленуму Івано-Франківської НСЖУ на теренах першої в районі об’єднаної територіальної громади та найбільшого в районі об’єкта соціально-економічного розвитку - виробника вапнякової й цементної сировини.