• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

2 лютого ПАТ “Тисменицягаз” святкувало золотий ювілей

DSC 037902 лютого 2018 року публічне акціонерне товариство “Тисменицягаз” святкувало 50-річчя професійної діяльності. За 50 років роботи підприємство пройшло довгий шлях становлення у розвинуте потужне товариство, розпочавши свою діяльність із забезпечення жителів району зрідженим скрапленим газом до повної газифікації населених пунктів та встановлення сучасних приладів, які забезпечують комфортну життєдіяльність громади.

Благословив учасників та гостей свята парох храму Архистратига Михаїла міста Тисмениця отець Роман Микієвич та бажав сталого розвитку, плідної і вдячної праці на благо мешканців району.

DSC 0324

DSC 0330

На святкування золотого ювілею професійної діяльності завітали голова районної ради Тетяна Градюк та голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, які привітали колектив ПАТ “Тисменицягаз” із 50-річчям, подякували за неоціненний вклад у соціально-економічний та промисловий розвиток Тисменицького району, побажали голові правління Василю Вітюку та всьому колективу впевненого лідерського статусу на ринку газу, невичерпного натхнення та оптимізму в справі розбудови держави, міцності духу, миру і злагоди.

DSC 0333

DSC 0379

Тетяна Градюк спільно з Іваном Семанюком вручили кращим працівникам підприємства грамоти за сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 50-річчя підприємства.

DSC 0388

Нагороди працівникам вручав і голова правління Василь Вітюк.

DSC 0355

До привітань, щирих побажань і подяк за плідну працю та добросовісне виконання роботи приєдналися і гості з ПАТ “Івано-Франківськгаз” – директор з безпеки Анатолій Пастерніцький, директор ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” Юрій Пилипів, а також колишній голова правління ПАТ “Тисменицягаз”, справжній ветеран у справі розвитку газового господарства Любомир Довган.

DSC 0347

DSC 0352

Свято супроводжувалося музичними вітаннями хорового колективу ПАТ “Івано-Франківськгаз” “Стожари” під керівництвом лауреата всеукраїнського конкурсу вокалістів імені Ірини Маланюк Надії Кернікевич, який створив приємну атмосферу радості, наповнив душі і серця учасників святкового заходу позитивною енергією і відчуттями щастя.

DSC 0342

DSC 0317