• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

“Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!”: розколяда в Ямниці

DSC 0754

28 січня 2018 року велелюдне свято розколяди “Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!” зібрало в Ямницькому навчально-виховному комплексі творчі колективи сіл Ямниця, Павлівка, Тязів, Сілець.

Перша розколяда Ямницької об’єднаної територіальної громади стала підсумком новорічно-різдвяних свят і вперше об’єднала чотири сільських громади.

DSC 0714

На свято завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник.

Тетяна Градюк привітала мешканців об’єднаної територіальної громади з веселими фестинами, побажала успіхів, миру, щастя в новому році, а голові громади – плідної й результативної праці на благо жителів громади, добробуту й процвітання.

DSC 0754

Сільський голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий також вітав учасників і гостей цього феєричного свята з усіма святами – минулими й прийдешніми, акцентуючи увагу на тому, що об’єднання чотирьох сіл в одну громаду покращить відносини між ними, здружить та зробить ще тіснішими, а також запевнив мешканців громади в тому, що докладе всіх зусиль до того, щоб розвиток в громаді був сталим.

DSC 0739

Благословили всіх учасників свята отець-декан Єзупільський Богдан Курилів та священики місцевих храмів сіл об’єднаної територіальної громади.

З добрим настроєм та в насиченій святковій атмосфері Різдво Спасителя – Ісуса Христа – прославляли в цей святковий день різні творчі аматорські колективи із чотирьох сіл об’єднаної територіальної громади – і дитячі, й дорослі. Колядки, щедрівки, віншування, театральні постановки на різдвяну тематику – всі ці пісенні переливи щедро наповнювали місцеву громадськість атмосферою добра, святкового настрою, відчуття Божої благодаті.

DSC 0780

DSC 0688

DSC 0696

DSC 0718

© Фото - редакція газети "Вперед"