• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

22 січня голова Тисменицької районної ради зустрілась з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

IMG 524722 січня 2018 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк зустрілась із спостерігачами спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Івано-Франківській області Мод Джохансон та Мірославом Демко.

Мірослав Демко розповідав про основні цілі місії, її діяльність в Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській областях.

В приємній обстановці та теплій атмосфері Тетяна Градюк і спостерігачі поспілкувалися про хід адміністративної та медичної реформ, передумови і принципи утворення об’єднаних територіальних громад, думки та настрої територіальних громад щодо питань об’єднання в самостійні фінансово спроможні громади, співпрацю районної ради та районної державної адміністрації в аспектах впровадження реформ на рівні району. Обговорювались також питання гендерної політики, соціальних гарантій для учасників антитерористичної операції, співпраці влади і громад району в напрямках соціально-економічного, культурного, духовного розвитку крізь призму реалізації проектів розвитку місцевого самоврядування районного та обласного рівнів. Мірослав Демко та Мод Джохансон цікавились питаннями охорони навколишнього природнього середовища, суспільної думки в аспектах створення та розвитку об’єднаних територіальних громад, а також акцентували на тому, що при децентралізації влади фінансова допомога з міжнародних фондів може бути ключовою особливістю розвитку новостворених об’єднаних громад, оскільки більшість міжнародних організацій, які можуть інвестувати у розвиток цих територій, націлені саме на це. Окремо голова районної ради Тетяна Градюк зупинялась і на актуальності надання матеріальної, психологічної, реабілітаційної допомоги учасникам антитерористичної операції, заради яких Тисменицькою районною радою спільно з районною державною адміністрацією розроблено комплекс заходів щодо їх соціалізації після воєнних дій.

IMG 5246

IMG 5238

IMG 5241

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ подякували Тетяні Градюк за цікавий діалог, побажали плідної праці на благо району та дотримання принципів дружелюбності, прозорості, плідної співпраці з різними верствами населення у своїй професійній діяльності. У свою чергу, Тетяна Градюк подякувала Мірославу Демко та Мод Джохансон за таку важливу не тільки для України, а й для безпеки Європи місію, побажала плідної діяльності та світлих перспектив у нелегкій роботі, особливо в східних, тимчасово окупованих, областях України.

IMG 5247