• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Питання реформи децентралізації влади та медичної реформи обговорювались в Тисменицькому районі 17 січня 2018 року

IMG 5216117 січня 2018 року в сесійній залі районної ради відбулась нарада з питань впровадження в Україні медичної реформи та ходу реформи децентралізації влади в Івано-Франківській області за участю голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, першого заступника голови РДА Володимира Заника, заступника голови РДА Степана Мандибура, керівника апарату РДА Ярослава Татарина, міського, селищних, сільських голів, керівників закладів охорони здоров’я району, депутатів районної ради.

Про особливості функціонування закладів первинної медико-санітарної допомоги, виконання заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в умовах децентралізації інформувала головний спеціаліст з організації медико-санітарної допомоги департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Галина Микула, наголошуючи на необхідності реорганізації закладів первинної медичної допомоги з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства задля укладення договорів із Національною службою здоров’я України та отримання прямого фінансування за надані послуги з державного бюджету. Для отримання медичних послуг пацієнтам потрібно обрати лікаря та підписати з ним декларацію, яка буде підставою для отримання лікарем коштів за обслуговування пацієнта. Обирати лікаря можна незалежно від місця проживання.

DSC 0011

IMG 5225

DSC 0045

Головний лікар Лисецької центральної районної лікарні Тарас Скоропад інформував присутніх про стан захворюваності на кір в Тисменицькому районі (19 випадків наразі, 78% дітей вже вакциновані, потреби в карантинних заходах немає). У медичних закладах наявна бельгійська вакцина проти кору, яку можна отримати безкоштовно.

DSC 0037

Про хід реформи децентралізації влади в Івано-Франківські області розповідали працівники Івано-Франківського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” – радник з питань децентралізації Максим Чопей та радник з муніципальних послуг Марія Баран, які проаналізували стан добровільного об’єднання територіальних громад в Івано-Франківській області та окремі секторальні реформи.

DSC 0042

DSC 0052

IMG 5221

IMG 5222

Загалом, за третій рік впровадження реформи децентралізації влади в Україні створено 699 об’єднаних територіальних громад, з яких 23 – в Івано-Франківській області. На Тисмениччині минулого року запрацювала Ямницька ОТГ. Згідно з внесеними змінами до перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області на території району заплановано утворити ще три ОТГ – Тисменицьку, Єзупільську та Лисецьку.