• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

16 січня 100-літній ювілей зустріла мешканка Тисмениці Розалія Величковська

DSC 172416 січня 2018 року свій 100-річний ювілей святкувала жителька міста Тисмениця Розалія Дмитрівна Величковська.

Прожила пані Розалія нелегке життя: народившись 16 січня 1918 року у селі Грибівка Богородчанського району, ще малою дитиною осиротіла, тож аби вижити в буремну віху війн, революцій, голодоморів з десяти років вона змушена була найматися до праці у Тисмениці та Тязеві. Вже з 1936 року Розалія Дмитрівна постійно працювала у Тисмениці: спочатку на господарстві, а з 1954 року і до виходу на заслужений відпочинок – на Тисменицькій хутровій фабриці.

Серце пані Розалії завжди сповнене оптимізмом, адже, як вона каже, світ не без добрих людей. Незважаючи на важкі випробування долі, труднощі й клопоти, яких випадало чимало, завжди були ті, хто з готовністю простягав руку допомоги. Серед них сьогодні – тисменицька сім’я Підлуських, яка  запропонувала своє помешкання та стала родиною для самотньої бабусі після того, як повінь у 2008 році вщент зруйнувала її житло.

В цей радісний святковий день привітати столітню ювілярку навідались поважні гості: голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, начальник Тисменицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Лагойда, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Мирослав Лутчин, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, хористи хору церкви Святого Миколая міста Тисмениця.

DSC 1724

Голови району Тетяна Градюк та Іван Семанюк привітали Розалію Дмитрівну, побажали миру, затишку, втіхи від людей та Божого благословення,  вручили спільну грамоту голів районної ради та районної державної адміністрації, грошову допомогу і квіти.

DSC 1706

DSC 1708

Начальник Пенсійного фонду України в Тисменицькому районі Наталія Лагойда подарувала ювілярці святковий торт, вручила квіти та з приємністю поінформувала, що вже в цьому місяці пенсійні виплати для Розалії Дмитрівни зросли.

DSC 1714

Найкращі побажання ще на довгі роки життя висловлював поважній ювілярці і міський голова міста Тисмениця Степан Сворак.

DSC 1691

Гості колядували спільно з господинею дому, бажали ще довгих і радісних років життя, а Розалія Дмитрівна ділилася з ними спогадами про нелегке життя, пригадувала непрості дарунки долі, дякувала поважним гостям за турботу, увагу, щирі привітання і теплі слова.

DSC 1734

DSC 1721

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода