• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Різдвяні свята святкувати до Тисменицького району завітали гості з Херсонщини

IMG 5157

Четвертий рік поспіль в рамках програми благодійної акції “Різдво в Карпатах” діти з різних регіонів України проводять зимові свята у прикарпатських сім’ях. Так і в цьому, 2018 році, як і до інших районів Івано-Франківщини, до Тисменицького району прибули діти сімей пільгових категорій, зокрема, із сімей учасників антитерористичної операції та з лінії розмежування зони АТО.

12 січня дітей із Херсонської області та їх керівників у Тисмениці гостинно зустріли голови Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та районної державної адміністрації Іван Семанюк, а також заступник голови РДА Степан Мандибур, привітавши юних гостей зі Різдвяними святами та висловивши сподівання, що ця цікава святкова подорож дала можливість дізнатися більше про звичаї святкування Різдва Христового на Прикарпатті, ознайомитися із нашим краєм, його красою, визначними місцями та традиціями.

IMG 5167

IMG 5168

Керівники побажали юним гостям яскравих емоцій від перебування в Тисменицькому районі та щасливого повернення додому, вручили солодкі подарунки та випуск газети “Вперед” з інформацією про їх перебування на Прикарпатті.

IMG 5157

IMG 5173

IMG 5171

Гості з Херсонщини дякували керівникам району, липівським родинам, що їх прийняли, та працівникам, які супроводжували туристичну групу в часі її перебування, за теплий прийом, щирість та гостинність.

За ці кілька днів на Прикарпатті херсонці багато дізналися про традиції і звичаї Тисменицького району і Прикарпаття в цілому, багато побачили, почули і навчилися. Пам’ятними були екскурсії в Музей писанкового розпису (м. Коломия), туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая” (с. Пістинь Косівського району). Діти були захоплені чарівними карпатськими краєвиди та подорожжю до найвідоміших курортно-рекреаційних місць Прикарпаття – м. Яремче та найбільшого гірськолижного курорту України “Буковель”. Незабутні враження залишили Різдвяні свята – Свята вечеря, богослужіння у храмах, колядки, атмосфера миру і затишку, яку відчули у липівських родинах, де зупинялись святкувати й набиратись доброго досвіду відтворення самобутніх звичаїв мешканців нашого краю.

10 січня 5

12 січня 3

8 січня 2

11 січня 5

Після зустрічі із керівництвом району гості з Херсонщини відвідали сольний концерт “Роксолана з колядою” талановитої молодої співачки, відомої далеко за межами Прикарпаття, лауреата всеукраїнських і міжнародних фестивалів, володарки премії “Обдаровані діти Тисмениччини” в номінації “Творча особистість року”, уродженки с. Побережжя Тисменицького району Роксолани Калин. Роксолана подарувала яскраве мистецьке дійство, наповнене знаними колядками в сучасному аранжуванні, різдвяними та естрадними піснями. Гостями програми стали юні виконавці та колектив-переможець музичної програми на телеканалі “UΛ:Перший” “Фольк musik” “Дністровські зорі” із с. Побережжя.

IMG 5184

13 січня юні гості з Херсонської області відвідали духовно-паломницький центр Матері Божої у Погоні та колоритне “Свято Маланки” у Народному домі міста Тисмениця.

13 січня 4

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода