• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

29 грудня Вифлеємський вогонь миру завітав і в Тисменицький район

IMG 500929 грудня 2017 року молодь з Української скаутської організації “Пласт” із с. Березівка принесла Вифлеємський вогонь миру до районної ради та районної державної адміністрації. Їх гостинно зустріли голови Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації Тетяна Градюк та Іван Семанюк, заступники голів Ігор Федоришин і Степан Мандибур, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату райдержадміністрації.

IMG 4987

Вже вдруге пластуни із Березівки передають вогонь зі Святої землі на знак миру та благополуччя. Добра традиція була започаткована в 2016 році.

IMG 5000

IMG 5009

IMG 5012

Всі ми щиро віримо в те, що поширення Вифлеємського вогню допоможе Україні здобути довгоочікуваний мир, подарує спокій і затишок у кожну оселю, сприятиме зустрічі величних зимових свят у радісній родинній атмосфері – це були головні тези голови районної ради Тетяни Градюк у привітанні пластунів.

IMG 5028

Діти та їх наставник – священик церкви Різдва Пресвятої Богородиці у с.Березіка о. Богдан Рудницький колядували, бажали миру для України, успіхів у добрих справах на благо Тисменичини, веселих свят Різдва Христового та Нового року. Благодатний вогонь вони передали головам району. Від них свічки запалили усі присутні. «Навіть якщо вогник загасне – це не страшно, - переконує о. Богдан Рудницький, - його можна запалювати знову, і властивості не зміняться».

IMG 4997

IMG 5049

Керівники Тисменицького району подякували пластунам за чудові різдвяні привітання й добру мирну ініціативу, а також передали дітям солодкі подарунки.

IMG 5035

IMG 5040

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода