• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

28 грудня – 15 позачергова сесія Тисменицької районної ради

IMG 487828 грудня 2017 року відбулася 15 позачергова сесія Тисменицької районної ради, на якій були присутні голова Тисменицької районної державної адміністрації Семанюк І. М., начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, представники засобів масової інформації та громадськості Тисменицького району.

Відповідно до розпорядження Тисменицької районної ради від 06.12.2017 № 223-р “Про відзначення Подякою голови Тисменицької районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування” голова районної ради Тетяна Градюк вручила Подяку голови районної ради Тимчуку Д.С. - сільському голові с. Пшеничники.

IMG 4826

Під час засідання позачергової сесії депутатами прийнято 4 рішення районної ради: “Про вихід районної ради зі складу засновників навчально-виховних та мистецьких закладів району”, “Про вихід закладів культури з базової мережі закладів культури Тисменицького району”, “Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області на території Тисменицького району в 2017 році”, “Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік”.

IMG 4878

 

IMG 4870

 

IMG 4887

 

IMG 4830

 

IMG 4897

 

IMG 4904

 

IMG 4906

 

IMG 4846

 

IMG 4837

Проекти рішень “Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області на території Тисменицького району в 2017 році” та “Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік” викликали жваве обговорення у сесійній залі, оскільки питання безпеки життєдіяльності населення району, дотримання його прав і свобод та фінансового благополуччя завжди є найактуальнішими.

В результаті обговорення питання внесення змін до районного бюджету на 2017 рік напередодні Нового 2018 року депутатами районної ради ухвалено одне з найочікуваніших рішень – виділено кошти на виплату заробітної плати технічним працівникам освітніх закладів району за грудень 2017 року.

На завершення 15 позачергової сесії голова районної ради Тетяна Градюк подякувала депутатам за плідну й конструктивну співпрацю, привітала всіх присутніх з прийдешніми святами – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим, побажала щастя, радості, добра. Оголосила, що головними питаннями порядку денного 16 сесії районної ради будуть: “Про виконання районного бюджету за 2017 рік”, “Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Тисменицького району за 2017 рік”, “Про спрямування залишку коштів загального та спеціального фондів районного бюджету”, “Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Тисменицького району на 2018 рік”, “Про хід виконання районних програм у 2017 році”, “Про стан та особливості реформування галузі охорони здоров’я в районі” та інші.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода