• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В Тисменицькому районі вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

DSC 115522 грудня 2017 року в Тисмениці відбулися урочисті заходи з нагоди 80-ї річниці від дня народження борця за незалежність України, визначного політичного і державного діяча, лідера Народного Руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Участь в урочистостях взяли голови Тисменицької районної районної ради та районної державної адміністрації Тетяна Градюк та Іван Семанюк, заступники голів Ігор Федоришин та Степан Мандибур, керівник апарату РДА Ярослав Тататрин, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, сільські голови, представники районної організації Народного Руху України, представники громадських організацій, молодь, депутати районної ради, працівники установ, підприємств, громадськості.

DSC 1177

На урочистості до Тисмениці завітав голова політичної партії Народний Рух України, народний депутат України Віктор Кривенко.

До підніжжя пам’ятника В’ячеславу Чорноволу в Тисмениці керівництво району, міський голова Тисмениці та представники НРУ поклали кошики з живими квітами. 

DSC 1155

Віче продовжилося промовами та церемонією нагородження. 

Віктор Кривенко, зокрема, розповідав про заходи, що відбуваються в рамках відзначення 80-річчя від дня народження В.Чорновола по всій Україні, та вручив відзнаку заступнику голови Крайової організації НРУ Ярославу Єфімчуку за 25-річну активну політичну діяльність в лавах Народного Руху України.

DSC 0493

DSC 1189

Голова районної ради охарактеризувала в. Чорновола як визначну постать в історії українського державотворення – Герой України вніс вагомий вклад у розвиток України, відновлення незалежної української держави, заклав підвалини національної єдності та самобутності в Україні.

DSC 0518

DSC 1192

DSC 0512

З доповіддю про визначного політика “молодої” України розповідав і Ярослав Єфімчук.

DSC 1195

Спільними грамотами голів районної ради та районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розбудову незалежної демократичної України Тетяна Градюк та Іван Семанюк нагородили керівників осередків НРУ у селах Підпечери, Клубівці, Вільшаниця, Драгомирчани та заступника голови осередку у с. Стриганці. 

DSC 1213

DSC 1217

Не змінювали традицію й учасники легкоатлетичного пробігу, що вже третій рік поспіль проводиться в рамках відзначення у районі чергової річниці від дня народження В.Чорновола. Стартуючи із с. Стриганці, що за 20 км від районного центру, долаючи дистанцію через села Рошнів, Вільшаниця, Милування, Клубівці, бігуни фінішували біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у місті Тисмениця. Очолив колону постійний учасник та організатор пробігу Василь Кабан.

DSC 1230

DSC 0557

До слова, в Тисменицькому районі відбувається ще один спортивний захід, приурочений пам’яті В.Чорновола – футбольний турнір, який щорічно відбувається у березні.

Учасники легкоатлетичного турніру та усі присутні на святковому заході спільно виконали улюблену пісню В'ячеслава Чорновола “Ой у лузі червона калина”, а його організатор Василь Кабан отримав грамоту від керівництва району. 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода