• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

21 грудня – День депутата

IMG 467821 грудня 2017 року відбувся День депутата Тисменицької районної ради.

В засіданні взяли участь голова районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, депутати районної ради, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, начальник управління економіки Тисменицької районної державної адміністрації Тетяна Петруняк, начальник сектору ГРПП Тисменицького районного відділу ГУНП в Івано-Франківській області, старший лейтенант поліції Михайло Бойко, начальник управління соціального захисту населення Тисменицької районної державної адміністрації Мирослав Лутчин, заступник головного лікаря Лисецької районної лікарні Вадим Палій, голова правління громадської організації “Гемодіаліз Івано-Франківськ” Андрій Шведов та член цієї організації Роман Клейнота.

IMG 4680

IMG 4663

IMG 4671

IMG 4674

На Дні депутата про чергове зростання вартості пасажирських перевезень на території району, його причини та шляхи вирішення цього питання, а також заходи, вжиті районною владою щодо зменшення цін за проїзд пасажирів у громадському транспорті розповідала начальник управління економіки Тисменицької районної державної адміністрації Тетяна Петруняк.

Питання підняття цін на пасажирські перевезення активно обговорювали депутати районної ради спільно з керівництвом району та представником місцевого відділу Національної поліції, оскільки воно є болючим для жителів району. Депутати шукали засоби впливу на перевізників з метою зниження цін на проїзд в пасажирському транспорті Тисменицького району, а також забезпечення якісних перевезень населення автобусами приміського сполучення.

Заступник голови районної ради Ігор Федоришин наголосив на тому, що найкращим методом впливу на перевізників заради вирішення порушених на засіданні питань є особистий діалог та пошук консенсусу між громадою, перевізником та профільним департаментом обласної державної адміністрації, оскільки районна рада вже неодноразово зверталась зі зверненнями про регулювання проблем якості перевезень та ціноутворення в різні інстанції, проте, на жаль, такі кроки не дали позитивних результатів.

В результаті обговорення питання учасники Дня депутата вирішили рекомендувати Тисменицькій районній раді та районній державній адміністрації розмістити на офіційних веб-сайтах інформацію для громадськості щодо заходів впливу на перевізників, які порушують норми якісних перевезень пасажирів, а також безпідставно підвищують ціни на перевезення. Депутати звернулися також і до районної ради з проханням надіслати звернення до Тисменицького районного відділу ГУНП в Івано-Франківській області про посилення контролю за дотриманням правил якісних перевезень населення власниками автотранспортних засобів на маршрутах приміського сполучення.

Про створення безпечних умов руху для пішоходів на небезпечних ділянках автодороги Н-10 Стрий-Мамалига у селах Одаї та Старі Кривотули інформували начальник управління економіки Тисменицької районної державної адміністрації Тетяна Петруняк та начальник сектору ГРПП Тисменицького районного відділу ГУНП в Івано-Франківській області, старший лейтенант поліції Михайло Бойко. Головною проблемою в цьому аспекті є висока смертність пішоходів на цій ділянці дороги (п’ять осіб тільки в 2017 році), проте, через необережність самих пішоходів.

Голова районної ради Тетяна Градюк спільно з депутатами районної ради обговорювала питання якісного ремонту та впорядкування доріг, закінчення ремонтних робіт на ділянках доріг в Одаях та Старих Кривотулах, встановлення необхідних межових знаків, світлофорів та дорожніх розміток, а також питання потреби в патрулюванні особливо небезпечних ділянок доріг в Тисменицькому районі в період прямування дітей до шкіл та додому на цих ділянках.

Про хід виконання рішення районної ради від 21 липня 2017 року “Про районну цільову програму щодо часткового відшкодування коштів хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2017-2020 роки” розповідав начальник управління соціального захисту населення Тисменицької районної державної адміністрації Мирослав Лутчин. З моменту прийняття програми 26 хворим з Тисменицького району, які потребують щотижневого гемодіалізу, здійснено часткове відшкодування коштів за проїзд до лікарень.

Заступник головного лікаря Лисецької районної лікарні Вадим Палій поінформував про забезпечення пацієнтів безкоштовними ліками відповідно до діючих нормативних документів, повідомив, що всі заходи, які повинна виконувати лікарня для лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю, виконуються в межах можливостей в повному обсязі.

Голова правління громадської організації “Гемодіаліз Івано-Франківськ” Андрій Шведов окреслив основні проблеми хворих з нирковою недостатністю, пов’язані, в основному, з обмеженістю бюджетів на лікування та медичні препарати, в результаті чого хворі почуваються залишеними сам на сам зі своїми бідами.

Голова районної ради Тетяна Градюк запевнила присутніх у залі, що районна рада сприяє хворим мешканцям усіма можливими способами: фінансує цільові програми медичного спрямування, яких в районі вісім, виділяє кошти на програму “Доступні ліки”, надає адресну допомогу на лікування усім, хто звертається з заявами про нестачу коштів на лікування. Рішення районної ради “Про районну цільову програму щодо часткового відшкодування коштів хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2017-2020 роки” за зверненнями мешканців району та депутатів районної ради прийнято 21 липня 2017 року, відповідно вже 26 осіб з хронічною нирковою недостатністю змогли отримати часткове відшкодування коштів за проїзд до лікарень (це були всі, хто звернувся за таким відшкодуванням у 2017 році). На 2018 рік на виконання цієї програми передбачено 50 тис. грн, але за можливості ця сума буде переглядатися.

В підсумку засідання Тетяна Градюк наголосила, що районна рада докладе всіх можливих зусиль та залучить усі передбачені законодавством України засоби для того, щоб посприяти мешканцям Тисменицького району у вирішенні наболілих для них питань, незалежно від того, якої сфери життєдіяльності вони стосуватимуться, адже запорукою сталого розвитку району є злагоджена співпраця влади і громади.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода