• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

На святого Миколая – свято радісне в Одаях!

IMG 462119 грудня 2017 року було не тільки великим релігійним святом, але й стало пам’ятним днем для Одаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – тут урочисто відкрили клас для дошкільної групи.

На свято завітала голова районної ради Тетяна Градюк, яка привітала весь шкільний колектив і малят з цим чудовим святом, адже відтепер дітки займатимуться в оновленому класі, адаптованому для їхніх потреб.

Спільно з директором школи Галиною Присяжнюк та сільським головою села Марківці Іваном Буртиком Тетяна Градюк урочисто перерізала стрічку до нового класу для дошкільнят, а місцевий парох освятив святково прибране приміщення.

IMG 4599

Дітки підготували змістовну концертну програму, яку із захопленням слухала зацікавлена публіка.

IMG 4586

IMG 4616

IMG 4611

До малят завітав і святий Миколай – роздавав подарунки – солодощі, якими тішилась жвава дітвора.

IMG 4617

IMG 4621

Тетяна Градюк щиро привітала учасників і гостей свята з цим пам’ятним для школи днем, побажала миру і процвітання, невтомного творчого пошуку та освітянської снаги у вихованні достойного молодого покоління, а малятам – здоров’я, цікавості до навчання, розвитку юних талантів.

IMG 4594

Варто зауважити, що з районного бюджету на підготовку до відкриття цього класу, меблі для його укомплектування виділено 130 тис. грн, а в цілому на потреби школи – 243 тис. грн.

Особливо громада села Одаї вдячна депутату районної ради Івану Тимчуку, який відстоює інтереси громади та бере безпосередню участь у вирішенні нагальних для неї питань культури, медицини, в тому числі й переймаючись проблемами школи, її матеріально-технічним і ресурсним забезпеченням, адже в дітях – майбутнє нації. За сприяння Івана Тимчука на соціально-економічні й культурні потреби мешканців села Одаї з районного бюджету виділено близько 730 тис. грн. Ця добра традиція активної співпраці районної ради з територіальними громадами району продовжуватиметься й надалі.

Крім того, в рамках робочого візиту голова районної ради Тетяна Градюк спільно з головним лікарем Тисменицької міської лікарні Романом Сендецьким відвідали місцевий фельдшерсько-акушерський пункт, обговорили із працівниками ФАП питання поточного ремонту приміщення та залучення необхідних для цього ресурсів і робіт.

IMG 4579

IMG 4583

IMG 4581

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода