• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

У день святого Миколая в Чернієві урочисто відкрито могилу Борцям за волю України та Січовим Стрільцям

IMG 4655

19 грудня 2017 року в День святого Миколая громада села Черніїв святкувала по-особливому: на храмове свято тут урочисто відкрили та освятили оновлену могилу Борцям за волю України та Січовим Стрільцям.

На це радісне свято до Чернієва завітали поважні гості: голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик. Їх гостинно зустріла чисельна Черніївська громада.

IMG 4632

Після святкового богослужіння у храмі Святого Миколая усі вирушили до оновленого пам’ятника. Священики відслужили там поминальний молебень за всіх, хто у різні часи віддав життя в боротьбі за Україну, та освятили пам’ятник і могилу. Могилу та пам’ятник цілком оновлено. Замість дерев’яного хреста зведено гранітний. Пам’ятник прикрашений національними синьо-жовтим та червоно-чорним стягами. Облаштовано територію довкола. Всі відновлювальні роботи тривали три місяці.

IMG 4628

IMG 4625

У своїй промові Тетяна Градюк з вдячністю говорила про звитягу й подвиги героїв різних поколінь заради високої мети – незалежності рідної держави, згадувала часи минувшини, проводила паралелі із сучасними подіями в Україні, бажала жителям села щастя, натхнення, миру, добробуту й процвітання.

IMG 4641

Вітаючи усіх присутніх із цим чудовим святом, Ігор Федоришин зачитав знайдений зворушливий лист Січового Стрільця (уродженця Чернієва) додому, датований 1915 роком.

IMG 4646

З великим релігійним святом та ще одним здобутком у культурному розвитку села мешканців Чернієва вітав сільський голова Богдан Грейда, який, до речі, отримав відзнаку від духовенства за вагомий вклад в розвиток села та відновлення його духовного потенціалу.

IMG 4657

IMG 4656

IMG 4655

Святкові заходи продовжились у Будинку культури, де із концертною програмою виступили місцеві аматорські колективи.

До слова, з районного бюджету на потреби села за останніх два роки виділено близько 1 млн 800 тис. грн (на фінансування робіт щодо будівництва дитячого садочка, ремонту школи та церкви). Активна співпраця між сільською громадою та керівництвом району і надалі буде такою плідною і результативною заради врахування і вирішення всіх нагальних питань її мешканців.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода