• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

19 грудня голова районної ради Тетяна Градюк з робочим візитом відвідала ФАП села Слобідка Тисменицького району

IMG 457319 грудня 2017 року фельдшерсько-акушерський пункт села Слобідка Тисменицького району з робочим візитом відвідали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та головний лікар Тисменицької міської лікарні Роман Сендецький.

Керівники обговорили із сільським головою села Андрієм Мельником та місцевим завідувачем ФАП питання поточного ремонту приміщення та залучення необхідних для цього ресурсів і робіт.

В процесі робочої зустрічі Тетяна Градюк та Роман Сендецький окреслили головні питання та проблеми розвитку громади, а також справи, які є першочерговими для мешканців села, особливо в розвитку галузі охорони здоров’я.

IMG 4570

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала жителів Слобідки та сільського голову зі святом святого Миколая, побажала миру, процвітання, успішної праці на благо розвитку села та наголосила, що добре здоров’я – головний рушій позитивних змін, тому від того, як та в яких умовах працюватиме ФАП, залежить і загальний стан здоров’я його мешканців.

IMG 4573

IMG 4571

До слова, на поточний ремонт та медичне обладнання Тисменицькою районною радою для фельдшерсько-акушерського пункту виділено 60 000 грн, а за два останніх роки з районного бюджету за сприяння депутата районної ради Івана Тимчука на потреби села Слобідки виділено близько 1 млн 260 тис. грн, що свідчить про позитивну динаміку співпраці районної влади з громадою села та депутатами - представниками громади. Така форма співробітництва продовжуватиметься і в майбутньому, щоб кожен мешканець Тисменицького району почував себе комфортно, вирішуючи важливі для його життєдіяльності проблеми та питання.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода