• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

19 грудня до лікарської амбулаторії села Чорнолізці завітав святий Миколай!

IMG 453519 грудня 2017 року у двері лікарської амбулаторії села Чорнолізці постукав святий Миколай - з робочим візитом та з нагоди великого українського свята сюди навідались голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, головний лікар Тисменицької міської лікарні Роман Сендецький, депутат Тисменицької районної ради Василь Мельник з новеньким обладнанням для потреб мешканців села.

Поважних гостей у це чарівне свято радо зустрічали завідувач лікарської амбулаторії Ярослав Оленчук та сільський голова Антон Збіглей.

IMG 4561

IMG 4550

Після поточного ремонту приміщення амбулаторія поповнилась новим дороговартісним обладнанням – трьома персональними комп’ютерами, принтером, мобільним (пересувним) електрокардіографом, небулайзером, блоком безперебійного живлення до холодильника для зберігання вакцини. Всі ці засоби для ефективної роботи амбулаторії на загальну суму 70 200 грн гості урочисто вручили завідувачу – Ярославу Оленчуку. Господарі свята щиро раділи цим цінним подарункам, адже довго чекали на таке необхідне для амбулаторії обладнання.

IMG 4535

IMG 4540

IMG 4566

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала усіх з великим релігійним святом, побажала здоров’я, натхнення до праці та світлих перспектив, успішної праці з новим обладнанням на благо громади, зауваживши, що тільки завдяки тісній співпраці мешканців села й сільського голови, керівництва району, депутатів районної ради, а також установ обласного рівня досягнуто багатьох цілей у розвитку Чорнолізької громади. Так, лише з районного бюджету за два останніх роки на потреби соціально-економічного й культурного розвитку села Чорнолізці виділено близько мільйона гривень. Голова районної ради висловила сподівання, що активна співпраця між громадою та керівництвом району і надалі буде такою плідною і динамічною, а всі потреби мешканців району – врахованими та задоволеними.

IMG 4546

 

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода