• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

17 грудня – День працівників державної виконавчої служби

юстиція15 грудня 2017 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк і перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник привітали із професійним святом працівників Тисменицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

День працівника державної виконавчої служби України відзначається в Україні 17 грудня. В офіційному календарі професійних свят це свято з’явилося після підписання Указу Президента України 22 липня 2009 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України і громадськості. Указом визначено, що свято засноване задля вшанування значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб. Головним завданням державної виконавчої служби, яка належить до системи органів Міністерства юстиції, є своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених законодавством.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради нагородили державного виконавця Наталію Калинчук та завідувача підрозділу з обліку і доставки документів  Мар’яну Рогуш Тисменицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, зазначивши, що виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот.

З нагоди професійного свята Тетяна Градюк та Володимир Заник побажали працівникам державної виконавчої служби, щоб їхні професійні зусилля були винагородженні довірою і повагою мешканців району, впевненістю у надійному і справедливому захисті конституційних прав і свобод.

юстиція

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода