• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

10 листопада – 13 позачергова сесія Тисменицької районної ради

IMG 387410 листопада 2017 року відбулася 13 позачергова сесія Тисменицької районної ради, на якій були присутні голова Тисменицької районної державної адміністрації Семанюк І. М., депутат Івано-Франківської обласної ради Королик М. М., начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, міський, селищні і сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, політичних партій та громадських організацій району, представники засобів масової інформації та громадськості Тисменицького району.

Депутат районної ради Ярослав Єфімчук оголосив депутатський запит до голови Тисменицької районної державної адміністрації Семанюка І.М. щодо необхідності виконання робіт та освоєння коштів, виділених на капітальний ремонт і впорядкування могили Січовим Стрільцям та воїнам ОУН-УПА в селі Радча. Стосовно депутатського запиту прийнято відповідне рішення районної ради.

Ярослав Єфімчук оголосив також два депутатських звернення до голови районної державної адміністрації стосовно необхідності встановлення пандуса біля школи в селі Радча та про сприяння в проведенні урочистих заходів з нагоди 80-річчя від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола.

IMG 3870

Згідно із заявою директора комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ” Градюк Тетяни Володимирівни, обраної головою Тисменицької районної ради 04 листопада 2017 року (рішення районної ради “Про обрання голови Тисменицької районної ради”) до заступника голови районної ради Федоришина І.Я. про звільнення з посади районною радою прийнято рішення “Про звільнення директора КП “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ” ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”.

Разом з тим, на підставі заяви Молощак Марії Іванівни до заступника голови Тисменицької районної ради Федоришина І.Я. про розгляд її кандидатури щодо призначення її на вакантну посаду районною радою прийнято рішення “Про призначення директора КП “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ” ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ”.

Отже, Тисменицькою районною радою 10 листопада прийнято чотири рішення 13 позачергової сесії районної ради, беручи до уваги, що четвертим було рішення “Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та установлення умов оплати праці голові районної ради”.

IMG 3874

 

IMG 3863

 

IMG 3868

 

IMG 3864

 

IMG 3854

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала новообраного директора місцевої телерадіоорганізації Марію Молощак із зайняттям цієї відповідальної посади та побажала плідної праці і світлих перспектив, а новопризначений директор запевнила, що докладе всіх можливих зусиль до розвитку і популяризації районного телебачення “Тисмениця”.

IMG 3875

Наприкінці засідання тринадцятої позачергової сесії голова районної ради Тетяна Градюк подякувала усім депутатам за злагоджену, конструктивну і плідну співпрацю, побажала миру, добробуту і благополуччя.

 

Карта району

Анонси

Засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності і правопорядку

2018-12-10 11:46:00

Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення та підтримки сімей учасників АТО

2018-12-10 11:40:00

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

2018-12-10 11:37:00

Засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку села, аграрної політики, регулювання земельних відносин, безпеки життєдіяльності, екології та раціонального природокористування

2018-12-10 11:24:00

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, функціонування об’єктів соціально-культурного призначення, реалізації державної регуляторної політики, малого, середнього бізнесу та інвестицій

2018-12-10 11:20:00

Засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова

2018-12-10 11:03:00

Засідання президії районної ради

2018-12-10 11:01:00

Двадцять перша сесія районної ради 7 демократичного скликання

2018-10-10 11:00:00

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода