• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

14 жовтня в Тисменицькому районі відзначили День захисника України та 75 річницю створення УПА

DSC 0418

14 жовтня – знакове свято для всіх українців, адже в цей день коли церква щороку відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, в Україні віднедавна відзначають День захисника України, а також вшановують День українського козацтва та 75-у річницю створення Української Повстанської Армії.

Урочистості відбувались за участю заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, голови районної державної адміністрації Івана Семанюка та його заступників, духовенства, ветеранів УПА, учасників АТО, військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань, воїнів Афганістану, жителів району.

Розпочалися святкові події зі Служби Божої у храмах Тисмениці, продовжилися святковою ходою від церков Святого Миколая та Святого Архистратига Михаїла до пам’ятника Борцям за волю України, де керівники району, районні організації Спілки учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану поклали символічні квіти.

DSC 0037

DSC 0050

DSC 0074

IMG 3349

IMG 3367

У своєму зверненні до воїнів та учасників святкового заходу голова районної державної адміністрації Іван Семанюк наголосив, що це свято є спільним і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто сьогодні знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. Українці впродовж століть боролися за свободу та незалежність. І волелюбні запорозькі козаки, і нескорені воїни УПА своєю заступницею обрали Пресвяту Богородицю. Тому саме свято Покрови вважається днем створення легендарної визвольної армії. Під омофором Пресвятої Богородиці відстоюють у ці хвилини територіальну цілісність України і мужні воїни у неоголошеній війні на сході нашої держави.

IMG 3379

IMG 3375

IMG 3364

IMG 3362

Під час урочистостей воїнам УПА, ветеранам АТО, учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан, священикам, волонтерам Ігор Федоришин та Іван Семанюк вручили відзнаки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради “За бойову звитягу”, ювілейні відзнаки Івано-Франківської обласної ради з нагоди 75 років створення УПА, спільні грамоти голови Тисменицької районної державної адміністрації та Тисменицької районної ради, відзнаки “За участь в антитерористичній операції” та інші почесні нагороди.

DSC 0220

IMG 3387

DSC 0281

DSC 0301

IMG 3408

DSC 0331

DSC 0349

DSC 0316

DSC 0329

DSC 0375

DSC 0365

DSC 0380

DSC 0386

DSC 0393

DSC 0418

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода