• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

6 жовтня Лисецька центральна районна лікарня та поліклінічне відділення запрацювали з обновою

DSC 009106 жовтня 2017 року у Лисецькій центральній районній лікарні відкрили кабінет фізичної реабілітації. Святкову подію відвідали голови Тисменицької районної ради Роман Крутий та районної державної адміністрації Іван Семанюк.

Головний лікар Тарас Скоропад та працівники Лисецької ЦРЛ презентували нове обладнання керівникам району, адже до 2016 року кабінет фізичної реабілітації функціонував як кабінет лікувально-фізичної культури (ЛФК). З лютого минулого року відновив роботу в новому приміщенні як кабінет фізичної реабілітації і був додатково дооснащений відповідним обладнанням та інвентарем. Щоденно кабінет відвідує від 15 до 20 пацієнтів, серед яких хворі неврологічного, травматологічного, хірургічного, терапевтичного профілів, що потребують відновлення працездатності, повернення до активного життя.

У жовтні кабінет фізичної реабілітації Лисецької ЦРЛ поповнився новим обладнанням: електричною біговою доріжкою, що дозволить хворим покращувати рухливість суглобів, окремих м’язів та їхніх груп з метою збільшення функціональної адаптації хворого. Урочисте введення бігової доріжки та медичних тренажерів в практичну роботу відбулось під час відкриття.

DSC 0063

 

DSC 0071

 

DSC 0082

 

DSC 0091

Роман Крутий та Іван Семанюк відвідали також операційний блок Лисецької центральної районної лікарні, куди також завдяки районній владі та фінансуванню з районного бюджету закуплено нове обладнання.

DSC 0101

 

DSC 0104

 

DSC 0107

Операційна за умовами праці тепер відповідає сучасним санітарним нормам. Тут є кондиціонер і належне освітлення, а також сучасне обладнання для проведення усіх типів операцій.

Головний лікар Тарас Скоропад наголосив, що за сприяння голови районної ради Романа Крутого та голови районної державної адміністрації Івана Семанюка в операційний блок Лисецької ЦРЛ придбано сучасний апарат лазеротерапії вітчизняного виробництва, а також набір обладнання німецького виробництва для проведення лапароскопічних операцій та апарат для проведення інгаляційного наркозу експерт-класу “Нептун”. Таких апаратів в області є два, і один із них – у Лисецькій ЦРЛ.

DSC 0108

 

DSC 0149

Голови району відвідали також і поліклінічне відділення Лисецької центральної районної лікарні: оглянули кабінет для проведення щеплень, кабінет лікаря-інфекціоніста та кабінет довіри, де можна анонімно отримати консультацію та здійснити необхідні обстеження на наявність імунодефіциту людини, кабінет хірургів, дерматовенеролога, перев'язочний та інші. Поліклініка розширюється, і тепер кожен лікар має свій персональний кабінет для прийому хворих. Крім того, у кабінетах поліклініки є доступ до інтернету – це зручно як для персоналу, так і для пацієнтів, які звертаються по допомогу до спеціалістів.

DSC 0135

 

DSC 0145

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Карта району

Календар новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода