• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Лілія Гриневич відвідала Ямницький навчально-виховний комплекс, який пілотує новий стандарт початкової освіти

OLE 2296Під час робочої поїздки на Прикарпаття, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідала Ямницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” Тисменицької районної ради. Саме цей заклад входить у сотню тих шкіл, які пілотують новий Державний стандарт початкової загальної освіти.

У навчально-виховному комплексі Лілія Гриневич побачила пілотні класи, поспілкувалася з їхніми вчителями та учнями. Також, міністр побувала у звичайному класі та поцікавилася у вчителя, чи прагнуть діти вчитися за системою своїх ровесників. За словами педагога, поступово і звичайні класи практикують нові методи навчання, які сподобалися дітям.

OLE 2347

OLE 2358

OLE 2380

OLE 2389

OLE 2395

OLE 2402

OLE 2386

Після оглядин школи, відбувся “круглий стіл” за участю заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка, начальника управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктора Кімаковича, ректора Івано-Франківського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Романа Зуб’яка, голови Тисменицької районної ради Романа Крутого, голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, сільського голови с. Ямниця Миколи Зелінського та директорів пілотних шкіл, батьків.

OLE 2445

OLE 2583

OLE 2586

Як повідомляється на сайті Міністерстві освіти і науки України, міністр зауважила, що найголовніші зміни – це зміни в методах навчання: від знаннєвої школи ми переходимо до школи компетентностей 21 століття.

“Пілотування Нової української школи передбачає, що у перших класах, які входять в проект, створено середовище і використовуються методи, які формують вільну людину. Вони мають на меті не навантажити дітей новими комплексами, а навпаки – спонукати їх до творчості, поважати одне одного не зі страху, а з того, що кожна людина має власну гідність. Цей перелік можна продовжувати. Але найголовніше, що нові методики діяльнісного і пошукового навчання мають на меті зберегти інтерес дітей до навчання. Це вкрай необхідно для української школи, бо сьогодні ми маємо драматичне спадання інтересу дітей до навчання”, – розповіла Лілія Гриневич.

Вчителі, що пілотують Нову українську школу, відзначили, що їхні учні легше пройшли адаптаційний період після садочка, а також із задоволенням приходять у клас щоранку.

“Хочу наголосити, що діти набагато вільніше і легше спілкуються. Ранкові зустрічі, які ми проводимо і на яких діти розповідають про себе, щоразу проходять дедалі цікавіше. Діти не бояться виражати себе і мають для цього простір. Це дуже важливо”, – розказала вчитель.

Батьки дітей також відзначили, що діти більше спілкуються і краще формулюють свої думки, хоча говорити про реальні результати після кількох тижнів роботи ще рано.

Звичайно, нам ще треба багато зробити, щоб українська освіта, освіта Тисмениччини відповідала кращим світовим та європейським стандартам. Над цим наполегливо працює влада у нашому районі.

Розвиток освіти, підтримка вчителя та учня є пріоритетом у роботі голови Тисменицької районної ради Романа Крутого та активно підтримується депутатами усіх рівнів ".

OLE 2599

ДОВІДКОВО:

У 100 школах України, де сьогодні пілотується новий стандарт початкової школи, створено усі необхідні умови для навчання дітей за цим стандартом. Про це заявила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час спілкування з директорами шкіл, вчителями, а також батьками дітей, що беруть участь у пілотуванні нового стандарту початкової освіти у Івано-Франківській області.

Думка Міністра освіти про пілотну школу на Прикарпатті: «Я сьогодні мала можливість поспілкуватися з учнями пілотної школи на Франківщині, а також побачити відмінності між освітнім середовищем у пілотних та звичайних класах. Зонування, місце для дитячих речей, парти, які розставлені для роботи у групах, освітні матеріали – усе необхідне для дітей є. Це разюче відрізняється від середовища звичайного класу. Потрібно пам’ятати, що з наступного року всі перші класи будуть навчатись за новим стандартом. Ми передбачили на модернізацію перших класів, з яких у 2018 році стартує Нова українська школа, 1 млрд грн у бюджеті. Місцеві органи також матимуть долучитися до створення умов», – зазначила Лілія Гриневич.

 

Карта району

Календар новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода