• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Село Побережжя відсвяткувало свою 465-у річницю

DSC 310824 вересня на Тисмениччині відзначили 465-ліття від першої писемної згадки про Побережжя. В останню неділю вересня місцева громада традиційно весело й гучно святкує чергову дату в літочисленні своєї малої батьківщини.

Привітати мешканців Побережжя з днем народження населеного пункту приїхали депутат Тисменицької районної ради, голова бюджетної комісії, директор КП «ТРО «Тисмениця» Тетяна Градюк, депутат Тисменицької районної ради Марія Щербяк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський, який є уродженцем села, інші поважні гості.

DSC 3108

DSC 3169

Влада Тисменицького району підтримує ініціативні громади, виділяючи кошти з районного бюджету на проекти, реалізація яких сприяє оновленню інфраструктури, вирішенню проблемних питань, а, відповідно, й покращення добробуту місцевих жителів. За останні два роки на розвиток села виділено понад 1 мільйон 200 тисяч гривень із районного бюджету Тисмениччини. У Побережжі реалізовано не один проект, чимало – в планах. Тож, село має майбутнє! Про це йшлося у виступах представників району.

Євстахій Крижанівський, адресуючи вітання односельчанам, зазначив, що в ході тривалих досліджень вдалося дізнатися, що першою писемною згадкою про населений пункт вважається саме 1552 рік.

Вітали місцевих мешканців очільниця села Леся Іванків, гості свята. Усі бажали миру, добра, затишку, розвитку та достатку. 

Атмосфера свята була теплою, незважаючи на несприятливу погоду. Дощ не завадив громаді зібратися разом, прославляти своє село у піснях та віршах, жартувати і танцювати. Свою творчість дарували присутнім учасники аматорського мистецтва різного віку. Серед них – новостворений фольклорний колектив «Дністровські зорі», який у жовтні цього року, за підтримки районної влади, стане учасником фестивалю «Фольк-music», що відбувається на Першому Національному каналі.

DSC 3229

DSC 3240

DSC 3276

DSC 3354

DSC 3404

DSC 3498

DSC 3193

Still 010

DSC 3637

DSC 3520

Гучними оплесками зустрічали присутні місцеву улюбленицю Роксолану Калин із Побережжя, яка у 2013 році стала володарем престижної у районі премії «Обдаровані діти Тисмениччини» в номінації «Творча особистість року». А завершував святкову програму виступ народного артиста України Богдана Сташківа.

DSC 3647

DSC 3556

Щирі вітання, славне село Побережжя!

Фото - редакція газети "Вперед"

Карта району

Календар новин

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода