• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

ТИСМЕНИЦЬКА РАЙОННА РАДА ІНФОРМУЄ

Крутий Р. АПродовжуємо інформування громади району про роботу Тисменицької районної ради як представницького органу влади та докладно розповідаємо про розвиток інфраструктури наших громад.

Робота у цьому напрямку проводиться злагоджено, враховуються інтереси усіх населених пунктів району.

Регулярно ведеться моніторинг використання бюджетних коштів громадами та інформування про це практично кожного жителя району.

Головні принципи у нашій роботі взаєморозуміння та співпраця.

Коротко про деталі розгляду двох ключових питань, які було розглянуто на засіданні Х сесії Тисменицької районної ради, що відбулася 21 липня, і які будуть цікавими усім.

По-перше, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

Районний бюджет за доходами загального фонду (без урахування трансфертів) у І півріччі 2017 року виконано більше, ніж на 147 % – а це 13 млн 571 тис. 205 грн.

Найбільшу питому вагу в районному бюджеті займає податок на доходи фізичних осіб.

Основними видатками загального фонду районного бюджету за цей період були видатки на утримання установ соціально-культурної сфери:

- освіти;

- охорони здоров’я;

- соціального захисту та соціального забезпечення громадян;

- культури і мистецтва;

- фізкультури і спорту.

У цифрах – це видатки на суму близько півмільярда гривень.

Важливо зазначити, що на особисті звернення громадян з проханням у вирішенні їх побутових питань, через потреби у лікуванні та на інші непередбачувані ситуації згідно зі спільними розпорядженнями голів районної ради та районної державної адміністрації виділено і профінансовано кошти з резервного фонду в сумі 408 тис. 972 грн.

Також через територіальний центр соціального обслуговування 644 жителям району виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму близько 455 тисяч гривень.

Цьогоріч районною радою вперше запроваджено надання натуральної допомоги до великодніх свят малозабезпеченим громадянам у вигляді продуктових наборів на суму понад 83 тисячі гривень. Разом по терцентрі це склало більше півмільйона гривень!

Тисменицька районна влада продовжує надавати підтримку учасникам бойових дій на сході України та їх сім'ям.

Грошову допомогу у сумі по одній тисячі гривень отримали уже 286 наших воїнів, на лікування по 3 тисячі гривень - 24 воїни. У районі також запроваджено допомогу військовослужбовцям-контрактникам, так звані “підйомні” у сумі дві тисячі гривень – тим, хто пішов на контрактну службу, а це вже 16 воїнів.

Так, на підтримку учасників бойових дій та військовослужбовців уже спрямовано близько чотирьохсот тисяч гривень.

Турбуємося ми і про наших жителів, які борються з важкими хворобами.

У районі діють медичні програми, завдяки яким ми допомагаємо з пільговими рецептами хворим (цього разу сума – 50 тисяч гривень), на програму боротьби з туберкульозом виділено 40 тисяч гривень, також надаємо адресну матеріальну допомогу на лікування.

На десятій сесії затверджено програму, що стосується часткового відшкодування коштів хворим громадянам з нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз на 2017-2020 роки. Так у цифрах виглядає загальна картина життєдіяльності Тисмениччини протягом першого півріччя 2017 року.

Вирішення проблемних питань соціально-культурної сфери та проблем громадян, як і раніше, залишаються на першому місці.

Такі пріоритети у роботі команди є незмінними з перших днів каденції Тисменицької районної ради.

Розглядаючи питання про спрямування коштів з перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету, яке склалося станом на 01.07.2017 року, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий разом з депутатами районної ради, головами сільських рад, громадськістю прагнули врахувати найбільш нагальні проблемні питання громад, проблемні питання усіх галузей соціально-культурної сфери Тисмениччини.

У розрізі основних галузей це виглядає так:

Загальна сума, спрямована Тисменицькою районною радою відділу освіти – 7 390 376 гривень.

З них 1 млн. 300 тис. грн. – на заробітну плату технічним працівникам.

Також буде зроблено ремонт у дев’яти школах району, перекрито дах – у чотирьох, теплотраса, каналізація, водопостачання будуть відновлені у семи школах.

Буде відновлено чи встановлено огорожу – у трьох, встановлено спортивні та дитячі майданчики – в одинадцятьох населених пунктах району, проведено благоустрій територій семи навчальних закладів, придбано меблі, парти, шкільні дошки, господарський інвентар для дванадцяти шкіл району. Для семи буде придбано музичну апаратуру та оргтехніку. Замінено вікна на енергозберігаючі – у семи школах і для бібліотеки однієї зі шкіл буде придбано літературу.

Для двох дошкільних закладів виділено кошти на облаштування спортзалу, ремонт, придбання меблів.

Буде придбано музичні інструменти для двох музичних шкіл, зроблено ремонт - у трьох, придбано меблі для однієї музичної школи.

Загальна сума виділена відділу культури Тисменицької районної державної адміністрації – 1 443 000 грн.

У тому числі з цих коштів, буде проведено ремонт будинків культури, клубів, народного дому, центру дозвілля у 6 населених пунктах району.

Буде придбано музичну апаратуру, сценічний одяг для чотирьох будинків культури.

Для двох – закуплено тенісний стіл та котел.

Для одної бібліотеки буде придбано комп’ютер та літературу, в іншій замінено двері, у ще одній – зроблено ремонт.

81 тис. гривень виділено управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації, з них: 30 тис. гривень – на покращення технології прийому громадян та призначення усіх видів допомог в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації та 51 тис. грн. для заміни вікон і дверей на енергозберігаючі у Черніївському стаціонарному відділенні;

343 тис. гривень – на підтримку районних засобів масової інформації;

392 тис. гривень – на цільову програму "Духовне життя" на 2016-2020 роки.

Медицина профінансована рішенням десятої сесії на загальну суму 329 тис. 500 гривень.

Відремонтуємо приміщення ФАПів у чотирьох селах району, придбаємо медичне обладнання для двох ФАПів, холодильне обладнання – для двох, замінимо вікна на енергозберігаючі у ще одному, забезпечимо опаленням один медичний пункт.

Буде відремонтовано автомобіль для Єзупільської лікарні, виплачено заробітну плату працівникам охорони здоров’я, придбано тренажер для Лисецької центральної районної лікарні.

Залишається пріоритетним і розвиток спорту. На програму підтримки цієї сфери закладено понад дев’яносто тисяч гривень. Також ми забезпечимо проведення ремонту 5 спортивних об’єктів, буде надано матеріальну підтримку одному футбольному клубу, придбано спортінвентар, форму для двох, реконструйовано та облаштовано два сільських стадіони, зроблено огорожу – для одного.

У нашому районі для шести населених пунктів профінансовано природоохоронні заходи з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок понадпланових річних надходжень у 2017 році на суму 1 млн. 949 тис. 792 гривень.

Давньою проблемою у нашій державі залишається поганий стан доріг.

Безперечно, ми не стоїмо осторонь гострих проблем. Тому, у районі буде відремонтовано близько 5 кілометрів доріг на суму понад чотири з половиною мільйони гривень у 22 населених пунктах.

Багато проблемних питань вже вирішено. Багато - ще на черзі. Але, безумовно, можна говорити про поступ та розвиток у Тисменицькому районі, які уже стали помітними.

Це доказ того, що, маючи бажання, професійну команду, волю до вирішення проблем, вміння йти на компроміс, чути громаду дають позитивний результат для району.

«Спільний успіх – це спільна праця», - переконаний голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, який завжди підкреслює, що вдячний за співпрацю та взаєморозуміння особисто кожному депутату Тисменицької районної ради, Народному депутату України Михайлу Довбенку, депутатам Івано-Франківської обласної ради Роману Ткачу, Василю Поповичу, Василю Гладуну, Михайлу Королику, міському голові міста Тисмениця, селищним, сільським головам та представникам громадськості, і, звичайно, Тисменицькій районній державній адміністрації та особисто голові - Івану Семанюку.

 

Карта району

Календар новин

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода