• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Збірна команда депутатів Івано-Франківської області вчетверте здобула перемогу на VI Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів

039У місті Чорноморську Одеської області відбулася VI Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), селищних та сільських рад.

Учасниками VI Всеукраїнської спартакіади були збірні команди 16 областей України. Івано-Франківську область на змаганнях представляли 23 депутати, з яких п’ять – депутати з Тисменицького району. 

Збірна команда депутатів Івано-Франківської області вже вчетверте посіла почесне перше загальнокомандне місце на Всеукраїнській спартакіаді, виборовши призові місця майже в усіх видах спорту: перше – у футзалі та волейболі, друге – в тенісі, третє – в шашках та сьоме – в шахах.

033

031

039

38

65

50

112

072

073

076

Основну кількість очок для збірної завоювали футзальна та волейбольна команди, які були справжніми чемпіонами на фоні інших команд – за весь період змагань не програли жодного матчу і посіли перші місця у цих видах спорту.

sparta56

86

88

001

003

Найзавзятішою та найенергійнішою у спартакіаді була команда з футзалу, до складу якої увійшли:

Роман Крутий – голова Тисменицької районної ради;

Юрій Проценко – депутат Тисменицької районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Іван Тимчук – депутат Тисменицької районної ради;

Василь Кучера – депутат Підліської сільської ради Тисменицького району;

Василь Баланик (Городенківський район);

Павло Дмитрів (Богородчанський район);

Віталій Пархуць (Рогатинський район);

Тарас Якімишин (Косівський район).

52

57

В групі з футзалу (з 18 команд) грали чотири команди – з Харківської (переможний гол у ворота команди Харківської області забив Іван Тимчук, депутат Тисменицької районної ради), Донецької, Львівської, Івано-Франківської областей. Івано-Франківська область вже вкотре виборола перше місце. В ¼ (з командою Полтавської області), ½ (з командою Житомирської області, де вирішальних і переможних два голи у ворота цієї команди забив Юрій Проценко – депутат Тисменицької районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради) фіналу та в фіналі (з командою Черкаської області) прикарпатці здобули заслужену перемогу, жваво обігравши всіх суперників та зайнявши перше місце в заліку. Варто зауважити, що Роман Крутий, голова Тисменицької районної ради, який рішуче виборював перемогу в футзалі, був єдиним головою районної ради, що взяв участь у змаганнях, із 23 депутатів від Івано-Франківської області.

f107

f008

f057

f081

014

f084

f030

Офіційним представником збірної Івано-Франківської області на VІ Всеукраїнській спартакіаді був Михайло Королик – заступник керівника виконавчого апарату Тисменицької районної ради, депутат Івано-Франківської обласної ради.

60

4

У змаганнях з тенісу участь брала Марія Гоцуляк – депутат Новокривотульської сільської ради Тисменицького району, яка серед усіх учасників змагань із цього виду спорту посіла четверте місце, що теж принесло немалу долю очок у здобутті першого загальнокомандного місця команді з Івано-Франківщини.

062

sparta50

48

Щиро вітаємо чемпіонів! Наснаги, богатирського здоров’я, нових перемог, натхнення у популяризації Івано-Франківщини і, зокрема, Тисмениччини серед інших регіонів держави!

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода