• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

Сировину для виготовлення медичного обладнання відтепер вироблятимуть в Тисменицькому районі

131 травня 2017 року голова Тисменицької районної ради Роман Крутий та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк відвідали ТОВ “Падана Кемікал Компаундс” (знаходиться в с. Ямниця Тисменицького району), яке спеціалізується на виробництві ПВХ композицій, з метою участі у відкритті нової технологічної лінії для виробництва сировини, що буде основою у виготовленні медичного обладнання. Впровадження цієї лінії склало 1,5 млн євро.

Гостями свята були голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук та народний депутат України Михайло Довбенко, які привітали Вадима Бабія, керівника товариства, з цією знаковою для інвестиційної привабливості району подією.

4

1

Варто зауважити, що потужності виробництва підприємства у рік складають 22 тис тонн. Працюють тут майже 60 працівників. Минулого року тут реалізували продукції на загальну суму 335,5 млн грн. Поряд із капіталовкладеннями задля збільшення потужностей виробництва на підприємстві створюються нові робочі місця, а продукція, яка має чималий попит за кордоном, сприяє створенню позитивного іміджу для Прикарпаття.

3

IMG 6208

IMG 6109 1 1 1 1

2

Олег Гончарук говорив про те, що Івано-Франківська область є інвестиційно привабливою для іноземних інвесторів і варто й надалі працювати заради того, щоб розвивати економіку рідного краю, зауваживши, що “Падана Кемакал Компаундс” є цьому взірцем.

IMG 6152

За словами народного депутата України Михайла Довбенка, сьогодні держава завдяки податково-бізнесовим преференціям намагається покращувати рівень інвестиційного клімату в Україні. Результатом цього є робота підприємства “Падана Кемікал Компаундс”, оскільки воно серйозно працює над імпортозаміщенням, що створює добре підґрунтя для власного розвитку.

IMG 6181 1 1 1 1 1

Михайло Довбенко також вручив Вадиму Бабію цінний подарунок (годинник) Голови Верховної Ради України за значний особистий внесок у соціально-економічний та інвестиційний розвиток Прикарпаття, сумлінну працю та високий професіоналізм.

IMG 6294 1 1

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода