• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Статті

В рамках відзначення 25-річчя Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника презентовано унікальне видання “Цивільного кодексу Галичини. 1797”

131 травня 2017 року в Івано-Франківському обласному художньому музеї презентували унікальне видання “Цивільного кодексу Галичини 1797”. З нагоди відзначення 25-річчя Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та створення громадської організації “Асоціація випускників Юридичного інституту ПНУ”.

Участь у цьому заході взяв також і голова районної ради Роман Крутий.

2

З вітальною промовою виступав голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, зауваживши що представника сфери права наразі стоять на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів, і майбутнє нашої держави великою мірою залежить саме від них. Переклад видання “Цивільного кодексу Галичини” є ще одним свідченням клопітної праці у відновленні історичної справедливості.

5

На свято завітали також і голова обласної ради Олександр Сич, викладачі та випускники вузу, правники Прикарпаття, громадськість міста.

3

4

Юридична компанія “Моріс груп” презентувала  перший переклад “Цивільного кодексу Галичини” 1797 року сучасною українською мовою, приурочивши його саме 25-річчю Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. За словами представника компанії “Моріс груп”  Андрія Романчука, переклад цивільного кодексу було здійснено з німецької мови зі збереженням не лише термінології, а й мовної автентики. Це перша кодифікація цивільного права в Європі, про яку донедавна не згадувалося ні в історичних, ні в правничих джерелах.

1

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода